Opinia kurs 1

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego kursu fotografii który pasowałby do mnie i do tego czego oczekiwałam. Poszukiwania trwały 2 lata. Skrupulatnie obserwowałam fotografów oferujących kursy. Jednak dopiero Basia swoją twórczością, sposobem bycia i w końcu podcastami , dała mi poczucie że na jej kursie skorzysta mój rozwój fotograficzny najwięcej. Nie jesteś pewny/ pewna posłuchaj Basi podcastów a kurs online będzie nie tylko ich wspaniałą kontynuacją ale cudownym uzupełnieniem i przygotuje cie do pracy fotografa .
Kurs jest zbudowany w taki sposób żeby każdy miał możliwość przygotowania swoich umiejętności do kolejnych etapów i nie zostawał w tyle. Basia jest nie tylko świetnym fotografem ale i wspaniałym pedagogiem i z wielką pasją dzieli się z nami swoją niezwykle obszerną wiedzą.
Są więc cudowne zadania domowe, różnorodne ćwiczenia fotograficzne pomagające bardzo zrozumieć fotografie.
Na kursie nic nie jest pozostawione przypadkowi , Basia wspaniale go zaplanowała i dzięki temu masz kogoś kto cie prowadzi niemalże za rękę .
Tutaj jest czas dla każdego uczestnika , do każdego jest indywidualne podejście.
Ja nie trafiłam na kurs jako zupełnie początkująca osoba ale to co tutaj jest omawiane to prawdziwa skarbnica wiedzy , kurs daje rozwój , pozwala robić lepsze zdjęcia . Po kursie zaczęłam bardziej świadomie dobierać garderobę do sesji, zwracać uwagę na wiele szczegółów, umiem zaplanować sesje i wiem co jest kluczem do 100 % zadowolenia z sesji po obu stronach , czyli fotografia i klienta.
Mogę z całego serca polecić kurs online każdemu . Dziękuję Basiu za wspaniałe trzy tygodnie.

25 września 2020

0 responses on "Opinia kurs 1"

Leave a Message

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top