Witaj!

Jestem Basia, ale większość osób mówi do mnie Basiolandia. Chociaż to słowo nie istnieje w słowniku, to najlepiej mnie opisuje.

Jeśli przywędrowałaś na stronę AMF, pewnie interesuje Cię, czym dla mnie jest fotografia. Poznaj odpowiedź, oglądając film!

Jestem...

Fotografką

Wspieram w zapisywaniu wspomnień, podkreślając ważne dla mnie wartości: MIŁOŚĆ, BLISKOŚĆ i RODZINA.

Wierzę, że fotografia ma magiczną moc zatrzymywania czasu, który tak szybko mija.

Od 6 lat z sukcesami rozwijam markę BASIOLANDIA PHOTOGRAPHY. Kocham pracę z klientami, którzy cenią sobie ponadczasowe piękno i wysoką jakość.

Podróżniczką

Mam ogromne szczęście mieć u boku Michasia, z którym mogę dzielić pasję do odkrywania świata. Jeśli tylko czas na to pozwala, pakujemy walizki i ruszamy w świat, a tym, co zobaczymy, dzielimy się na zdjęciach. Kiedyś ja tak podróżowałam, oglądając zdjęcia innych, a teraz mogę innym dać tę możliwość, aby zmobilizować i pokazać, że można.

Podcasterką

Nagrywam podcast WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA, gdzie dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu fotografii i nie tylko. Możesz z niego dowiedzieć się m.in. jak powstają moje zdjęcia, jak Ty możesz lepiej przygotować się do sesji, ale też prowadzenia własnego biznesu. Do niektórych odcinków zapraszam gościnie specjalne, z którymi prowadzę inspirujące rozmowy.

Edukatorką

Uczę fotografii kobiety z całego świata – na różnych etapach ich fotograficznej ścieżki. Wspieram je w rozwoju i drodze po ich FOTOmarzenia. Od 4 lat prowadzę autorskie WARSZTATY FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ w Polsce i Norwegii. Stworzyłam pierwszy tak skuteczne fotograficzne kursy online, oparte na autorskiej formule P4: “FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII”, oraz “OBRÓBKA W LIGHTROOM Z ODROBINĄ MAGII”. Kończy je ponad 90% Kursantów, co w świecie edukacji online jest fenomenalnym wynikiem!

Miłośniczką prostego życia

Staram się żyć w zgodzie z Matką Naturą i tym, co nas otacza. Kocham kolory, zapach domowego ciasta i przytulanie.

Kiedyś Basia, teraz Basiolandia, czyli połączenie góralskiego uporu, ułańskiej fantazji, szwajcarskiej dokładności, latynoskiej otwartości i buddyjskiego spokoju.

Prywatnie

Prywatnie jestem szczęśliwą narzeczoną, mamą chrzestną dwóch cudownych dziewczynek, córką, siostrą, ciocią, przyjaciółką.

A to wszystko ukryte w 168 cm ciała i bezmiarze duszy.

Mam nadzieję, że w Akademii Magicznej Fotografii znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, napisz do mnie LIST. Na pewno odpiszę!

Ściskam, Basiolandia

Listy od Basiolandii

Jeśli lubisz czytać listy, zostaw mi swój adres maila, a ja raz na jakiś czas do Ciebie napiszę. Dam Ci znać o publikacji nowego posta, albo napiszę kilka ciepłych słów.

Marketing by
top