"Obróbka w Lightroom z odrobiną magii"

Obróbka jest nieodłącznym elementem tworzenia MAGICZNYCH KADRÓW, jest kolejnym krokiem po zrobieniu
MAKSYMALNIE DOBREGO PLIKU RAW. Dobra obróbka to wisienka na torcie Twojej Twórczości.
PODCZAS KURSU PRACUJEMY W PROGRAMIE LIGHTROOM CLASSIC.

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ?

 

 • POZNASZ NARZĘDZIA, dzięki którym dodasz swoim zdjęciom jeszcze więcej magii.

 • Usprawnisz swoją pracę podczas postprodukcji.

 • Dowiesz się jak zaimportować zdjęcie.

 • Dowiesz się, jak wyeksportować zdjęcie do publikacji w internecie oraz do druku.

 • Dowiesz się, jak wykonać prosty retusz twarzy oraz usunąć niepotrzebne elementy z kadru.

 • Nauczysz się, jak wyciągać potencjał ze swojego zdjęcia i dodać mu odrobinę magii.

 • Dowiesz się, jak dodać na zdjęciu magii, ale nie przekroczyć granicy kiczu.

 

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS ONLINE.

To  3-tygodniowy intensywny program szkoleniowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze przygotowania
i wykonania dziecięcej sesji zdjęciowej w plenerze, a efektem będą magiczne zdjęcia. 

Cały kurs jest oparty na mojej 

AUTORSKIEJ UNIKATOWEJ FORMULE 

P4 – MAGICZNA CZWÓRKA.

Dzięki niej w dwóch kursach krok po kroku wspólnie przejdziemy przez cały proces:
od ugruntowania podstaw fotografii, przez przygotowania do sesji zdjęciowej,
aż do jej przeprowadzenia i zrobienia magicznych zdjęć, a całość zakończymy MAGICZNĄ OBRÓBKĄ, która wydobędzie potencjał z Twoich zdjęć.

Zdjęcia będą przyprawione odrobiną MAGII, która sprawi, że Twoja FOTOGRAFIA wzniesie się na wyższy poziom.  

Kurs jest stworzony na bazie mojego 7 letniego doświadczenia w pracy fotografa i 5 letniego doświadczenia jako organizator i  prowadząca autorskie Warsztaty Fotografii Dziecięcej. 

KURS RUSZA 20 MARCA 2023
PRACUJEMY RAZEM PRZEZ 3 TYGODNIE,
ABYŚ JESZCZE W TYM ROKU ROBIŁA MAGICZNE ZDJĘCIA.

Recenzje Kursu

N.A

0
1 ocen
 • 5 gwiazdek0
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Właśnie ukończyłam kurs “Obróbka w Lightroom z odrobiną magii” prowadzony przez Basię i serdecznie polecam każdemu kto ma problemy z tym programem, ale też tym którzy jeszcze nie mieli z Lightroomem styczności, bo warto. Świetna nauczycielka, tłumaczy wszystko krok po kroku, jeśli czegoś kursantka nie wie, Basia zawsze szybko odpowiada na każde pytanie. Po kursie progres w obróbce zdjęć ogromny .
  Jeszcze raz polecam z całego serducha! 🥰

 2. Dziękuję za ten kurs. Nieoceniony ogrom wiedzy przekazany w prosty i przyjemny sposób, a także bezpośrednie wsparcie Basiolandii 🌸 Polecam każdemu, kto chce robić magiczne zdjęcia

 3. Kurs jest świetny. Basia prowadzi za rękę przez każdy element Lightrooma. Wszystko wyjaśnia prostym językiem i pokazuje na przykładach. Ogromny plus za kilka różnych lekcji w zależności, którą aktualnie wersję Lightrooma posiadamy. Polecam!

 4. Kurs “Obróbka w Lightroom z odrobiną magii” to coś, czego potrzebowałam.
  W stosunkowo krótkim czasie nauczyłam się mnóstwo, mnóstwo rzeczy dzięki, którym moja praca w LR jest przyjemniejsza. Wiem, jak działają poszczególne narzędzia i nie przesuwam już suwaczków po omacku licząc, że może się uda osiągnąć efekt, jakiego oczekuję.
  Wszystkie materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób, a sama forma kursu jest rewelacyjna, bo dzięki temu, że odbywa się on online i to nie w ściśle określonych godzinach, daje mnóstwo elastyczności i nie trzeba wywracać całego życia do góry nogami, żeby znaleźć na niego czas.
  Polecam z całego serca ten kurs, bo dzięki niemu praca w LR zmieniła się z błądzenia we mgle w dobrą zabawę.

 5. Basia w tak fajny i prosty sposób tłumaczy narzędzia, które są potrzebne podczas obróbki, że teraz po kursie, LR nie stanowi dla mnie problemu a jestem osobą, która pierwszy raz miała styczność z tym programem. W kursie jest dużo praktyczniej wiedzy, która przyda się nie tylko początkującym. A Basia jest bardzo pozytywna osobą 🙂

 6. Kurs “Obróbka w Lr z odrobiną magii” to ogrom wiedzy, nawet dla osoby, która już miała jakąś styczność z programem. Dla mnie pojawiło się w nim bardzo wiele cennych wskazówek, dzięki którym obróbka moich zdjęć będzie jeszcze lepsza, szybsza i bardziej spójna. Basia przygotowała kurs w taki sposób aby każdy (nawet osoba, która nie słyszała nigdy o Lightroomie) mógł zacząć obrabiać swoje zdjęcia jak profesjonalista. Dziękuję Basiu za ogrom przekazanej wiedzy oraz czas i energię włożone w sprawdzanie zadań 😉

 7. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w kursie Obróbka w LR z Odrobiną Magii. Nigdy wcześniej nie korzystałam z LR, a dzięki kursowi jestem w stanie pracować na narzędziach w tym programie. Basia tłumaczy wszystko w sposób prosty i zrozumiały. Polecam kurs wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!

  Kursantka, Monika Eiserbeck

 8. Po ukończonym kursie “Fotografia dziecięca z odrobiną magii” z ogromnym entuzjazmem podeszłam do kolejnego etapu nauki i poszerzenia wiedzy z zakresu programu LR. To co chyba najbardziej odpowiada mi w kursach Basi, to to, że wszystko jest poukładane, spójne i wynikające z siebie nawzajem! Dlatego też kurs z obróbki, mimo, że znałam program już wcześniej, bardzo pomógł mi poukładać sobie dotychczasową wiedzę ale i oczywiście ją mocno poszerzyć. Basia reprezentuje styl obróbki, który mi bardzo odpowiada i jest spójny z moim wyobrażeniem o dobrym zdjęciu. Jeżeli też tak macie, to uważam, że śmiało możecie zapisać się na ten kurs! To jest chyba klucz do decyzji. Ja po przejściu skrupulatnie 2 kursów czuję satysfakcję, tego co osiągnęłam! Tu nie ma drogi na skróty! Ani “2 suwaków czy gotowych preserów” by uzyskać efekt WOW! Basia rozkłada obróbkę na czynniki pierwsze i tworzy z nich logiczną całość. Przechodząc cały proces uczymy się właściwej pracy lub jeżeli ktoś jest bardziej zaawansowany to rozpoznajemy, co u nas jest do zmiany i dlaczego! Bardzo polecam ten kurs! Mega intensywna praca, ogromne wsparcie Basi i mobilizacja cały czas, a na koniec progres i satysfakcja!

 9. Jestem bardzo wdzięczna za ogrom wiedzy, którą Basia przekazuje w kursie “Obróbka w Lightroom z odrobiną magii”. Jest to pigułka wiedzy o programie, który daje niesamowite możliwości podciągania zdjęć. Postprodukcja jest moim ulubionym elementem fotografii, ponieważ zwieńcza moje prace niczym wisienka na torcie. Żadna opcja w programie po zrealizowaniu kursu nie jest dla mnie zagadką, potrafię świadomie dokonywać korekt zdjęć bez żadnych kompromisów czy przymrużeń oka. Efekty postprodukcji są naturalne i wprost niewidoczne dla odbiorcy- to jest właśnie ta magia!

 10. Z całego serca mogę polecić kurs u Basi, nie wierzyłam ,że przez 3 tygodnie mogę nauczyć się obróbki tym bardziej, że w tym temacie byłam całkowicie zielona . Basia prowadzi kurs w taki łatwy i zrozumiały sposób, wszystko pokazane krok po kroku a co najważniejsze dostęp do kursu mamy przez rok, także w każdej chwili możemy wrócić i oglądnąć materiał jeszcze raz.

 11. Polecam kurs u Basi! 🙂 Dobrze wytłumaczone! Krok po kroku! Same plusy w kursie! POLECAM!

 12. Kursy prowadzone przez Basię to czysta przyjemność i naprawdę dobra inwestycja w samego siebie. Nigdy nie miałam nic wspólnego z Lightroom, ba nawet nie widziałam jak on wygląda. Obrabiałam sobie zdjęcia jakimiś darmowymi aplikacjami z podstawowymi funkcjami. Zaczęłam kurs więc jako totalny laik. Nie jest to dla mnie jeszcze łatwy program w obsłudze, ale lekcje Basi i to ze mogę w każdej chwili do nich wrócić sprawia, że czuje się pewniej. Każde szkolenia zaczynają się i kończą, i często bywa że nie jesteśmy w stanie ogarnąć całego materiału i całej wiedzy. Mam teraz podstawy i wiem, że nawet taka sierotka programowa jak ja może ogarnąć wszystko. Po szkoleniu jestem pewnie nie pierwszą fanką Basi 🙂 Polecam szkolenie szczególnie osobom, które naprawdę nie miały nigdy styczności z tym programem.

 13. Kurs “Obróbka w Lightroom z odrobiną magii” to ogrom wiedzy przekazany przez Basię w bardzo przystępny sposób. Można do niego wracać aby utrwalić zdobytą wiedzę. Polecam zarówno początkującym , jak i osobom bardziej zaawansowanym.

 14. Polecam z całego serca kurs Obróbka w Lightroom z odrobiną magii. Ja zainstalowałam sobie program jeszcze przed kursem i próbowałam w nim działać ale zapewniam, ze to dzięki kursowi poznałam ten program. Można powiedzieć, ze dowiedziałam się „co się z czym je”. Można siedzieć całymi dniami z instrukcją a w kursie Basia tłumaczy w prosty sposób obróbki na własnych przykładach. I gwarantuje, ze jeżeli planujesz pracę z Lr nikt inny lepiej Cię nie nauczy pracy z tym programem🧡

 15. Tematyka kursu dla mnie była wartością samą w sobie, ponieważ nie miałam wcześniej styczności z obróbką w LRC. Bardzo trafna bardzo duża dawka wiedzy poukładana w bardzo przemyślany sposób. Basia jest przecudną, ciepłą i energiczną osobą, która służy pomocą i cierpliwie odpowiada na pytania, które pojawiają się w trakcie wykonywania zadań. Serdecznie polecam😊

 16. Po ukończeniu kursu fotografia z odrobiną magii u Basi, gdzie nauczyłam się jak zrobić najlepiej wyjściowy plik przyszedł czas na kurs obróbki w Lightroom. Ten program był dla mnie czarną magią. Zakładki, suwaki, tyle możliwości a tak mało wiedzy. Dlatego ten kurs był mi niezbędny by dodać moim zdjęciom troszkę świeżości. Basia tłumaczy wszystko po kolei od momentu zaimportowania plików do eksportu. Przede wszystkim pokazuje też co oznaczają wszystkie suwaki i jak nimi manewrować, żeby swoje zdjęcia zaczarować, a nie przekoloryzować. Basia mimo, że jest mi obcą osobą zaczarowała mój świat w taki sposób, że w końcu czuje, że mogę robić to co kocham. I będę to robić, ponieważ dzięki niej wiem już jak. Dlatego z całego serduszka polecam oba kursy! Dodają skrzydeł!

 17. Chciałabym z całego serca polecić kurs dla osób które zaczynają swoją przygodę z LR. Na pewno znacznie ułatwi on przejście przez cały proces związany z nauką obsługi programu a także eksportu zdjęć. Dla mnie bardzo cenny okazał się bonus z tabelami dotyczącymi opcji rodzaju kadrowania oraz wyboru rozmiaru pliku. Basia potrafi zaskoczyć takimi bonusami. Jest obecna podczas całego kursu i odpowiada na wszystkie nasze pytania a czasem nawet na ich bazie rozbudowuje kurs. Każdy coś wyniesie z tego kursu – nawet jeśli już posługuje się LR to warto bo dzięki niemu można nauczyć się DOBREJ obróbki czyli takiej, która tylko podkreśla co trzeba i pozwala wyznaczyć granice aby nie popłynąć za daleko 😉

 18. Kurs ukonczony! 🙂 Z calego serducha polecam kazdemu, kto zaczyna swoja przygode z fotografia , ale takze tym osobom, ktore pracuja na LR, ale chcialyby poszerzyc horyzonty. Mimo, ze dla mnie program Ligtroom nie byl nowowscia, wyciagnelam z tego kursu mnostwo nowosci dla siebie, pomocnych wskazowek, bezcennych tipow, ktore niesamowicie ulatwiaja prace i ktore w koncu pomagaja mi osiagnac wymarzony efekt. Cala wiedza przekazana w super przystepny, jasny, uporzadkowany sposob a dodatkowo cudowne wsparcie Basi podczas zadan domowych czy jakichkolwiek innych watpliwosci. Polecam z calego serducha!

 19. Bardzo dobry kurs i ciekawe informacje praktyczne pokazane na przykładach, włącznie z wyjaśnieniem działania narzędzi Lr. Ogromna wiedza i doświadczenie daje się odczuć w tym kursie co daje poczucie rzetelności przekazywanej wiedzy. Jestem zadowolona z tego czego dowiedziałam się z tych lekcji co już poprawiło jakość i szybkość mojej pracy. Jest to jeden z niewielu kursów w którym w sposób bardzo przystępny, jasny i zrozumiały przedstawiono cały proces obróbki. Gratulacje dla autora!

  Polecam każdemu kto zastanawia się czy warto.

 20. Jestem bardzo zadowolona ze zdecydowalam sie na kurs “Obrobka Lightroom z odrobina magii” Ja zazwyczaj uwazalam ze sama sie wszystkiego naucze i ze nie potrzebuje czyjejs pomocy, a tym bardziej wydawac pieniedzy na to. Mialam do czynienienia z Lightroom na telefon od kilku miesiecy ale to bylo dzialanie totalnie po omacku i frustracji ze mi nie wychodzi.
  W kursie poznalam jak pracowac w Lightroom Clasic. Wiedza tak jak w poprzednim kursie zostala przekazana w bardzo uporzadkowany i prosty sposob. Ja jestem pod wrazeniem jak w ciagu tak krotkiego czasu dzieki obu kursom Basi posiadlam umiejetnosci i wiedze ktore gdybym sama chciala zglebiac zajely by mi lata. Teraz z satysfakcja moge kontynuowac moja pasje bo dzieki Basi czuje sie uskrzydlona:)

 21. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w LR lub coś tam już umiesz, ale jest to bardzo chaotyczne, to kurs Basi jest dla Ciebie. Poprowadzi cię ona krok za krokiem przez cały program od samej instalacji do eksportu zdjęć. Dużo pomocnych rad i wskazówek. Zadania praktyczne, które Basia koryguje pozwalają ugruntować zdobytą wiedzę i przećwiczyć prace w programie.

 22. Powiem tak …
  Miałam intensywne 6 tygodni pracy, ale moja wiedza jest nie porównywalna do tego co wiedziałam przed kursem. Basia doskonale wie jak przekazać nam wiedzę, jak zmotywować i przede wszystkim jak wspierać kiedy są gorsze chwile. Kurs jest zrozumiały i konkretny.

  Z całego serca polecam kurs u Basi. Taki nauczyciel to Skarb <3
  Ściskam ciepło 🙂

 23. Kurs ten pozwolił mi poukładać swoją wiedzę o programie LR. Teraz bardziej świadomie podchodzę do obróbki zdjęć. Z Basią przeszłyśmy przez każdą potrzebną nam funkcję programu, dzięki czemu mam większą świadomość co ten program potrafi. Gorąco polecam 🙂

 24. Kurs pozwolił mi się bardzo rozwinąć i złapać pewność siebie w fotografii. Basia jest wspaniała, każdemu poświęca swoją uwagę przez cały kurs, dzięki czemu można czuć się dobrze zaopiekowanym. Przekazuje wiedzę w prosty i przyjemny sposób. Bardzo miła i wyrozumiała osoba. Przed kursem używając LR myślałam, że ustawienie podstawowych parametrów to już sukces. Teraz potrafię tworzyć delikatna magiczną obróbkę i to jest coś niesamowitego 🙂
  Polecam serdecznie! <3

 25. Kurs z Obróbki w LrC to było to czego potrzebowałam, dosłownie począwszy od zainstalowania programu na komputer, przez odkrywanie jego funkcji krok po kroku, aż do eksportu gotowych zdjęć do druku. Basia przekazała mi dużo wiedzy w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu zrobiłam kolejny krok w stronę swoich marzeń!
  Polecam wszystkim z głębi serca🧡

 26. Będzie DŁUGO, ponieważ nie da się w kilku słowach opisać tego co tworzy Basia i cały jej Zespół!
  Kurs “Obróbka w Lightroom z odrobiną magii” to mój pierwszy kurs dotyczący obróbki zdjęć i cieszę się bardzo, że w pierwszej kolejności trafiłam właśnie na Basię <3. Najlepiej zainwestowane pieniądze, mamy tu ogrom wiedzy, ale i cieplutkie serducho Basi, o którym przekonałam się nie raz, podczas problemów z terminowością ( polecam szczególnie mamom malutkich bąbelków, które wątpią czy podołają czasowo, bo właśnie dzięki pomocy Basi i bezproblemowym kontaktem z Nią da się w pełni pochłonąć ten cudowny kurs mimo przeciwnościom.) Basia tłumaczy wszystko w tak ciepły i wzbudzający ciekawość sposób, że chęć obróbki i próbowania własnych sił dosłownie pali się w rękach, klawiaturze i myszce 😉
  Bardzo polecam, zwłaszcza tym, którzy jeszcze wahają się przed wykupieniem kursu. Warto ZAINWESTOWAĆ w taką wiedzę a przede wszystkim w siebie. Ten kurs to najpiękniejszy prezent zwłaszcza dla mam, chcących nauczyć się udoskonalać zdjęcia swoich pociech nie tylko do albumu, ale i galerii domowej na ścianie a może i coś więcej 🙂
  Basia to świetny nauczyciel i mówca, wspierający i budujący poczucie wiary w siebie jeśli zdarzyło się komuś zwątpić. Wróciłam właśnie do niego po roku, po dawkę przypominającą wiedzy ale i motywacji 🙂
  To mój drugi kurs u Basi i napewno na tym nie poprzestanę. Serdecznie polecam, warto mieć w swoim portfolio certyfikat ukończenia kursu właśnie od Basi <3

 • 999,00
69 Studentów bierze udział
top