Podjęłaś najlepszą dla SIEBIE decyzję,
bo dołączyłaś do 7 EDYCJI KURSU ONLINE

„FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII”

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ?

 

 • Najpierw ogarniemy żelazne podstawy fotografii, bez których nie ruszysz do przodu.
 • W prosty i praktyczny sposób przeprowadzę Cię przez podstawy fotografii, abyś mogła od tej pory robić zdjęcia świadomie.
 • Poskromisz BESTIĘ, czyli nauczysz się obsługi swojego aparatu.
 • Zaczniesz pracować w trybie MANUALNYM, z rozmysłem decydując o poszczególnych parametrach.
 • Dowiesz się jak robić ostre zdjęcia, zdjęcia z rozmytym tłem, zdjęcia w ruchu itd.
 • Odkryjesz jak pracować ze światłem w plenerze.
 • Nauczysz się jak wybierać plener odpowiedni do sesji.
 • Zaplanujesz samodzielnie sesję zdjęciową.
 • Dowiesz się jak budować całą stylizację do sesji.
 • Opanujesz sztukę dobierania kolorów i dodatków.
 • Dowiesz się jak ważna jest jasna komunikacja przed sesją.
 • Nauczysz się jak prowadzić sesję, aby było to miłe doświadczenie dla Ciebie i Klienta.
 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.
 • Poznasz POMOCNIKÓW FOTOGRAFA, czyli rzeczy, które pomogą Ci podczas sesji.
 • Zdradzę Ci jaki jest przepis na zrobienie MAGICZNEGO ZDJĘCIA.

 

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS ONLINE.

To  3-tygodniowy intensywny program szkoleniowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze przygotowania
i wykonania dziecięcej sesji zdjęciowej w plenerze, a efektem będą magiczne zdjęcia. 

 

 

Cały kurs jest oparty na mojej 

AUTORSKIEJ UNIKATOWEJ FORMULE 

P3 – MAGICZNA TRÓJKA.

 

Kurs jest tak zbudowany, aby w płynny sposób przeprowadzić Cię przez cały proces zaczynając od powtórzenia podstaw, poprzez solidne przygotowanie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej, z której będziesz mieć cudowne zdjęcia. 

Zdjęcia będą przyprawione odrobiną MAGII, która sprawi, że Twoja FOTOGRAFIA wzniesie się na wyższy poziom.  

Kurs jest stworzony na bazie mojego 7 letniego doświadczenia w pracy fotografa i 5 letniego doświadczenia jako organizator i  prowadząca autorskie Warsztaty Fotografii Dziecięcej. 

 

KURS RUSZA 28 lutego 2022 o 7.OO.
PRACUJEMY RAZEM PRZEZ 3 TYGODNIE,
ABYŚ JESZCZE W TYM ROKU ROBIŁA MAGICZNE ZDJĘCIA.

Recenzje Kursu

N.A

0
1 ocen
 • 5 gwiazdek0
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Kurs Fotografia z odrobiną magii jest fenomenalny. Każdy punkt jest dokładnie przemyślany i zaplanowany. Wszystko jest rzetelnie wytłumaczone.
  Kurs otworzył mi oczy na wiele kwestii o których istnieniu nie miałam pojęcia, bądź uważałam je za mało istotne.
  To najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu.
  Czuje że po tych trzech tygodniach wychodzę stąd bogatsza o ogrom wiedzy i znacznie pewniejsza siebie.

  Ten kurs to żywe złoto. Każdy który chce zacząć spełniać swoje marzenia w fotografii powinien z niego skorzystać.

 2. Bardzo serdecznie polecam kurs Basi!! Jestem mega zadowolona jaki progres zrobiłam przez 3 tygodnie!! Cały kurs bardzo dobrze jest tłumaczony a jeśli czegoś nie rozumiesz zawsze można liczyć na pomoc Basi 🙂 To jest kobieta o złotym sercu <3 wspaniała mentorka i nauczycielka 🙂 Pomogła mi w 100% ogarnąć moją bestie 🙂 Teraz pewniej mogę kroczyć w fotografii bo zaczęłam spełniać swoje marzenia, a dzięki Basi mi się udaje 🙂
  Jeśli chcesz nauczyć się robić Magiczne Kadry to u Basiolandii z pewnością osiągniesz to marzenie 🙂 <3

 3. Wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Szukałam odpowiedniego kursu dość długi czas, aż trafiłam na wyzwanie Basioladii. To właśnie wyzwanie z Basią uświadomiło mi, że „7 edycja fotografia dziecięca z odrobiną magii” jest dla mnie. Lekcje są prowadzone w cudowny sposób, na video wszystko wyjaśnione tak, że nie sposób nie pojąć danego materiału, zadania domowe z wykorzystaniem zdobytej wiedzy z lekcji, żywy kontakt z Basią na live (i nie tylko, dzielnie oceniała nasze zadania, dawała wskazówki nad czym popracować, motywowała do działania). Przez 3 tygodnie intensywnego kursu zrobiłam wielki krok do przodu – ogarnęłam bestię, wiem jak rozmawiać z klientem, jak zrobić dobre jakościowo zdjęcia. Teraz czeka mnie sporo praktyki z tą wiedzą przekazaną od Basiolandii aby zbudować swój biznes i spełnić swoje FOTOmarzenia jednak wiem, że dzięki Basi moja droga będzie tysiąc razy lżejsza. Basiu bardzo Ci dziękuję!

 4. Kilka tygodni temu zastanawiałam się, czy to będzie dobry kurs dla mnie i czy podołam tak intensywnym 3 tygodniom (wiadomo – dzieci chorują, paskudna pogoda itp.). Teraz trudno mi sobie wyobrazić mojego rytmu dnia bez tego „porządku”, który narzuciła Basia 🙂 I to jest bardzo dobre posunięcie, bo zmusza do wyrobienia nawyku wytrwałej, regularnej pracy. Basia w sposób najprostszy z możliwych tłumaczy od podstaw rzeczy techniczne i praktyczne, ale tylko te, które faktycznie potrzebne są do świadomego fotografowania, tzn. np. nie rozkłada na czynniki pierwsze funkcji aparatu, ale uczy jak z niego korzystać, by kontrolować sytuację na sesji. Ja swoją bestię miałam oswojoną, więc z perspektywy osoby „niezielonej” całkowicie, stwierdzam, że kurs ten dał mi zupełne nowe spojrzenie na całą otoczkę sesji, czyli na wszystko to co dzieje przed i po spotkaniu z modelem w plenerze. System komunikacji jest w tym kursie rozłożony na czynniki pierwsze. Na żadnych warsztatach w jakich brałam udział, nikt tak bardzo szeroko nie potraktował tego zagadnienia. No i to co również jest dla mnie ważne – Basia stała się prawdziwą mentorką, a dodatkowo możliwość uczestniczenia w cotygodniowym spotkaniu „na żywo” – to jeszcze więcej konkretnej wiedzy, czerpania z doświadczenia Basiolandii oraz „kop” do działania. Polecam serdecznie, i tym „zielonym” i tym co już wiedzą co to fotografowanie w manualu 🙂

 5. Polecam sedecznie z całego serca Akademię Magicznej Fotografii BASIOLANDIA. Ten kurs odmienił moje życie i reasumując jest jedną wielką przyjemnością, a chwile zwątpienia czy podołam szybko mijały. Wcześniej uwielbialam fotografować tylko naturę(i też tylko na gotowych już ustawieniach). W Akademii nasza Mentorka Basia zapewniła nam profesjonalne wykłady, treningi, porady, rozmowy jak również świetnie spędzony czas z na łonie natury i możliwość odkrycia naszych ukrytych mocy 😉
  W czasie tych intensywnych 3 tygodni czułam się w pełni zaopiekowana, a było nas aż 71 uczestniczek! Pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim serdeczność i zrozumienie Basi i jej teamu jest MEEEGA! 🙂 Za co serdecznie jeszcze raz dziekuję. Czuję ogromną wdzięczność, bo z pomocą BASIOLANDII spełniłam kolejne swoje marzenie!!! 🙂
  Basia dała mi ster, a teraz moja kolej żeby płynąć i rozwijać żagle :*

  Joanna Szemik

 6. Przymierzałam się do kursu dwukrotnie . Za trzecim razem trafiłam tu. Zanim podjęłam decyzję przeszłam przez wyzwanie na fb, które gorące polecem każdemu rozważajacemu udział w kursie. Dlaczego – dlatego, że nie jest to kolejny kurs do kolekcji i dyplom na ściankę. Jako świadomy klient z bazą wiedzy pozyskanej w podcascie, po podjęciu wyzwania przeszłam przez kurs, który tydzięń po tygodniu odkrywał kolejną porcję uporządkowanej wiedzy. W tym kursie ugruntowałam wiedzę techniczną, zdobyłam niezbędne w pracy z ludźmi podstawy dobrej komunikacji, nauczyłam się jak przygotować siebie i klienta, aby sprawnie przeprowadzić sesję, w efekcie której uzyskam zdjęcia godne ścianki w salonie. Zrozumiałam jak ważna w rozwoju jest analiza własnej pracy. Jednocześnie wiem, że ten kurs to dopiero początek przygody. I wiem u kogo chcę uczyć się dalej. Basiolandia stworzyła model nauczania, który się sprawdza i wypracowała coś co można śmiało nazwać systemem Basiolandii.

 7. Bardzo długo szukałam odpowiedniego kursu, aż pewnego dnia trafiła na Wyzwanie z Basiolandią. Wzięłam w nim udział i wtedy właśnie podjęłam decyzję, że „7 edycja Fotografii dziecięcej z odrobiną magii” to jest właśnie to czego szukam, czego potrzebuję i co pozwoli mi ruszyć w drogę po spełnienie swoich FOTOmarzeń. Czas kursu był bardzo intensywny, lekcje poukładane w taki sposób aby jedno wynikało z drugiego, video z Basią – no genialne, każdy element, materiał wytłumaczony tak, że nie sposób go nie pojąć, a nawet gdyby jednak coś było dla nas nie jasne to do video można wracać tak dużo razy jak jest nam to potrzebne. Udział Basi w naszej grupie to coś niesamowitego – osoba z bardzo pozytywną energią, motywująca, aktywnie, dzielnie oceniała nasze zadania, dawała wskazówki, podczas live rozwiewała wszelkie wątpliwości, wspierała – właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki Basiolandii tryb manualny nie jest już „czarną magią”, wiem na co zwracać uwagę, jak rozmawiać z klientem, jak robić zdjęcia dobrej jakości. Ze szczerego serca polecam wszystkim kurs z Basiolandią, mnie nauczył wszystkiego czego potrzebowałam a nawet jeszcze więcej – uwierzyłam w siebie (i wiem że Basioladnia wierzy we mnie, a to motywuje jeszcze bardziej do działania) teraz idę do przodu aby spełnić swoje marzenia o zawodowym fotografowaniu. Dziękuję ❤❤!

 8. Droga Basiu,
  dziękuję Ci za 3 tygodnie , które mogłam spędzić razem z Tobą. Wypełniły moje życie.
  Kupując kurs byłam pełna obaw czy jest dla mnie? Był to czas intensywnej pracy i nauki. Krok po kroku razem szłyśmy do przodu. Podstawy techniczne, które już znałam i wydawały mi się banalne, niestety takimi nie były. Pierwsze lekcje uzmysłowiły mi jak naprawdę działa trójkąt ekspozycji. Musiałam, go sobie rozpisać, mam tę rozpiskę cały czas w głowie. Inaczej podchodzę do sesji, bardziej projektowo, a nie wiedziałam, że to aż tyle roboty. Teraz działam bardzo świadomie. Nauczyłam się rozpoznawać światło i używać go , a to nie takie oczywiste. Komunikacja również mi nie straszna. Odnalazłam to czego szukałam. Co w moich zdjęciach jest nie tak. Wspaniale było razem podążać fotograficzną drogą.
  Drogie fotografki i fotografowie!
  To kurs dla Was jest dla każdego! Niezależnie jaka posiada wiedzę.
  Dziękuję Basiu i życzę samych sukcesów.

 9. Jak rozpoczynałam kurs zastanawiałam sie czy to było dobry pomysł. Po pierwszej lekcji wiedziałam ze lepiej trafic nie mogłam. Kurs ten nauczył mnie tak duzo rzeczy o których nie miałam pojecia. Basia to cudowna kobieta która swoim pozytywnym nastawieniem zaraża ! jej tłumaczenie i pokazanie świata fotografii otwiera oczy jeszcze bardziej. Teraz inaczej widze każdy szczegół podczas sesji, dobranie kolorów? wcześniej nie było dla mnie istotne teraz widze jaka duża odrywa role każdy nawet najmnijeszy szczegół . Wiem , że przede mną jeszcze długa droga do zdobycia najlepszego celu ale teraz czuje i wiem ze jestem bardzo bardzo ale to bardzo dużo z wiedzą . Co mogę powiedzieć Basia to kobieta o wielkim sercu, ogromnej wiedzy którą nie ukrywa dla siebie ale chce dzielić sie nią i innymi . Polecam całym serduszkiem i żałuje ze te 3 tyg tak szybko minęły 😀 Basia ściskam i jeszcze raz bardzoooo dziękuje ! ;*

 10. Basiu, zanim dołączyłam do kursu moim marzeniem było robienie zdjęć jednak jak pokazał mi ten kurs baardzo wiele brakowało mi do zostania fotografem. Dzięki Twojemu kursowi nauczyłam się używać trybu manualnego i pierwszy raz wykonałam zdjęcia w trybie nie automatycznym, co uważam za wielki sukces. Kurs ten bardzo dobrze przygotowuje do pracy z ludźmi a nie ukrywajmy jest to najważniejszy aspekt w byciu fotografem. Bardzo dziękuję Ci za profesjonalne podejście do kursu, Twój uśmiech i cenne wskazówki. Tak jak powiedziałaś „FOTOmarzenia się nie spełniają je trzeba spełniać” a dzięki Twojemu kursowi jestem coraz bliżej celu.

 11. To były fantastyczne 3 tygodnie! Poszłam na kurs, aby przekonać się czy oprócz sesji produktowych, będę umiała zrobić magiczne zdjęcia dzieciom i ich rodzinom. Zanim jeszcze udało mi się wykonać docelowe zdjęcia, to już uwierzyłam, że to się musi udać. A to za sprawą Basi, która wspiera wszystkie kursantki/kursantów z całych sił. Bije od niej ciepło i spokój. Nie da się jej nie polubić. Oprócz świetnie przemyślanych 3 modułów, w kursie są też zadania domowe. Dzięki nim na bieżąco ćwiczy się nowy materiał, a Basia wszystkie sprawdza i komentuje. Jest to bardzo motywujące. Kupując kurs mamy realne wsparcie prowadzącej. Co więcej, możemy poznać ją na żywo, dzięki cotygodniowym spotkaniom online! Ja swój kurs ukończyłam z magiczną sesją na koncie. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą wydobyć magię ze swoich zdjęć.

 12. Kochana Basieńko, Basiolandio…
  To nie był i nigdy nie będzie zwykły kurs. To nie są też zdjęcia z odrobina magii. To wszystko to magia. Nawet teoria (która wszystkim wydaje się być sucha) była magiczna. Począwszy od Twojego głosu, po wiedzę, zaangażowanie, kulturę osobista, profesjonalizm. To wszystko składa się na ta magię. Jestem przekonana, ze nie tylko mnie ‚zaczarowałaś’.
  Niezmiernie było mi miło uczestniczyć w kursie. Jestem z siebie Mega dumna, ze postawiłam pierwszy krok po spełnianie siebie, swoich marzeń a Ty mi w tym tak pięknie pomogłaś. Aż chciało się iść do kolejnych lekcji i chłonąć te wiedzę non stop. Ogrom, naprawdę ogrom wiedzy wyniosłam z kursu. Jestem pod wielkim wrażeniem, ile można nauczyć się w ciągu 3 tygodni.
  Dla mnie zawsze będziesz cudowna mentorką i profesjonalistą i najlepsza fotografka.
  Pozwolę sobie dokończyć recenzję słowami W.A. Wardy, który powiedział, że ‚słaby nauczyciel-opowiada, dobry-wyjaśnia, bardzo dobry-demonstruje a genialny-inspiruje’.
  Ściskam Cię Basieńko najmocniej jak się da.
  Dziękuje z całego serca za Twój cenny czas i ze mogłam tyle ,wycisnąć’ z kursu.
  Klaudia 🙂 Xxxx

 13. Nie pamietam dokladnie kiedy to było ale od kiedy zobaczyłam w internecine ze jest gdzies taka Basia ktora opowiada fajne rzeczy I przyciaga uwage to wiedziałam ze wiaze sie to z tym ze to bedzie jakas nowa przygoda dla mnie . Po wypadku jakos nie mialam wiary w to ze moge cos wiecej zrobic dla siebie ale podcasty I miłe maile dodawały mi wsparcia.Troche to trwalo malym kroczkami niesmialo odwazylam sie najpierw cos napisac potem wziasc udzial w fotosrodzie i wyzwaniu az skoczylam na głeboka wode.Poczułam sie bezpiecznie obawa ze ktos mnie skrytykuje przestala mnie przerazac Basiu dodałas mi siły 🧡 dzis po 3 tygdniach jestem Bogota w Twoja wiedze I praktyke I mnostwo informacji ktore sprawiaja mi duzo radosci jak odkrycie w aparacie korekcji ekspozycji w trybie polautomatycznym czy przeswietlen na zdjeciu …tego jest tak duzo ale daje mi to ogromna radosc 🧡🧡🧡 uratowałas mnie z tego dziwnego stanu w ktorym tkwiłam I za to BARDZO CI DZIĘKUJE 🧡🧡🧡 ten kurs jest REWELACYJNY I wiem co mowie bo mam za soba kitowy jak moj obiektyw 🤪 kurs z ktorego nie wynioslam nic tylko wydrukowany certyfikat samodzielnie 🙈 ktory schowalam gleboko zeby nikt nie wiedzial bo nie czulam sie gotowa a mam nadzieje ze zalicze wszystko u Ciebie I wtedy z duma bede sie chwalic ze zrobiłam to 💪dałam rade I teraz juz nie zatrzymam sie 😊 moze to nie pasuje ale KOCHAM CIE BASIU jestes Super I tak trzymaj 🧡🧡🧡 u mnie juz piekna Wiosna w Irlandii ale w sercu lato bo dzieki temu kursowi przezylam cudowny czas I poznałam cudowne dziewczyny z ktorymi piszemy na insta czy fb bez problemu jakbysmy sie znały od lat 😊 Basiu łaczysz ludzi na całym swiecie jestes wielka 🧡🧡🧡
  🌼🌸🏵🌺🌻🌷cudownego dnia 🧡💚💙💜🤍🤎💛❤ a ja biegne na kolejny kurs z Basia 😊

 14. Bardzo fajny kurs z ogromem wiedzy, polecam każdemu kto chce robić piękne magiczne zdjęcia, Basia jest wspaniałą osobą która bacznie sprawdza zadania i oferuje wsparcie przez cały czas trwania kursu.

 15. To byl najpiekniejszy, najcudownieszy , najsympatyczniejszy i najcieplejszy kurs jaki w zyciu zrobilam (a troche tego bylo).
  Po pierwsze, Basia, jestes tak ciepla osoba i tak przyjemna w odbiorze, ze moge Cie sluchac bez konca 🙂
  Tresci zawarte w kazdym module od samego poczatku byly dla mnie bardzo interesujace, a co najwazniejsze bardzo szybko zobaczylam na swoich zdjeciach efekty pracy! A to jest najwieksza motywacja!
  Teraz jeszcze bardziej kocham robic zdjecia i mam apetyt na wiecej wiedzy od Basiolandii <3
  Dziekuje <3
  Martyna.

 16. Basia jest skarbnicą fotograficznej wiedzy! I to nie taką, że wie i dzięki temu robi super zdjęcia.
  Ona wie, robi super zdjęcia i do tego z łatwością umie przekazać swoją wiedzę-a to jest naprawdę niezwykła umiejętność.
  Kurs jest niezwykle przyjemny w odbiorze, ale niech Was ten początek zdania nie zmyli 🙂 Bo owszem, jest przyjemnie, ale też intensywnie. Jednak tylko dzięki temu możemy dostrzec swoje efekty i postępy.
  Wszystko jest tutaj przemyślane- kolejność lekcji, dobór zadań.
  Wszystko tutaj dzieje się po coś.

  Po tym kursie aparat, światło, praca z klientem i wiele innych niezwykle istotnych elementów pracy fotografa, stają się o wiele prostsze.
  A wsparcie Basi jest niezwykle pokrzepiające i motywujące.

  Polecam! 🙂

 17. Witam Cię serdecznie! Proszę zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj co mam Ci do przekazania:) Jeśli fotografia jest Twoją pasją ale Twoje zdjęcia wciąż nie mają magii uwierz mi to kurs dla Ciebie! Jestem żywym dowodem na to iż Basia działa cuda , ale pamiętaj że ona nie zrobi tego za Ciebie. Owszem „poprowadzi Cię za rękę” udzieli wspaniałych lekcji, da Ci sporo wskazówek ale całą resztę musisz wykonać właśnie Ty. Gdy rozpoczęłam kurs zaczynałam tracić nadzieję w samą siebie do momentu aż uświadomiłam sobie iż moja wiedza nie była aż tak głęboka, tak aby być dobrym fotografem musisz poznać teorię którą wykorzystasz później w praktyce!
  Właśnie dlatego chcę Ci z całego serca polecić właśnie ten kurs ,bo wiem że wyjdziesz z niego z ogromną dawką wiedzy ,praktyki ,entuzjazmu a najważniejsze jest to że już w trakcie jego trwania zauważysz progress Pozdrawiam serdecznie Angelika .

 18. Mam na imię Agata . Jestem uczestniczką siódmej edycji kursu Fotografia dziecięca z odrobiną magii. Szkolenie trwało przez 3 tygodnie i niesamowicie zmieniło moje spojrzenie na pracę fotografa .
  Program jest przemyślany , zamknięty w trzech praktycznych modułach , które przygotowały mnie do udanej sesji zdjęciowej .
  Pomimo dzielących nas kilometrów , doświadczenia zawodowego i mojego indywidualnego stylu , czułam zrozumienie , wsparcie i doping ze strony Basi – prowadzącej szkolenie . Bardzo ważnym i pomocnym elementem kursu był kontakt z innymi uczestnikami , obserwowanie ich prac , komentarze i opinie .
  Polecam każdemu , kto jeszcze się waha z podjęciem decyzji , którą ścieżkę wybrać , by iść po swoje foto-marzenia .
  Po tym kursie , szkoleniu poczujesz , że jesteś gotowy , by je spełniać !

 19. Jestem przeszczęsliwa, że mogłam dołączyć do kursu Basi. Będę polecać go z całego serca! Kurs otwiera możliwość pracy z klientem, uczy komunikacji, pracy ze sprzętem. A bonusy w postaci umów i gotowych szablonów są świetnym dodatkiem. Ogrom wiedzy, który Basia przekazuje w jasny, prosty sposób! Zalet kursu jest cała masa. Nie zastanawiaj się bo nie ma co odwlekać zakupu na kiedyś. Rusz po swoje fotomarzenia, Basia poprowadzi Cię za rękę! ❤ Jedyne czego, żałuję to to, że nie mogę dołączyć do kursu z obróbki bo na dzień dzisiejszy mój komputer mocno mnie ogranicza. Ale jeśli tylko będę w stanie go zmienić, to dołączę do kursu bez cienia wątpliwości! Przekonałam się jak wartościowe lekcje moge dostać w Akademii Magicznej Fotografii! Dziękuję za wspaniałe, magiczne 3 tygodnie ❤

 20. Swietny kurs! Dzieki niemu fotografia nie jest juz dla mnie czarna magia 🙂 Kurs jest tak zbudowany, ze nawet w najbardziej zapelnionym planie dnia mozna znalezc chwile na wysluchanie wykladu Basi, wykonanie zadania, refleksje nad danym tematem. Jako mama energicznego 6-latka i rocznej rownie energicznej dziewczynki wiem o czym mowie i jestem z siebie dumna, ze dalam rade (dodatkowo trafilismy w tym czasie na pandemie, kwarantanne i budowe domu, wiec latwo nie bylo). Chetnie bede wracac do zawartosci kursu i powtarzac tematy, ktore wymagaja cwiczen praktycznych. Forma kursu jest bardzo przystepna, cena rowniez – to jednak ogrom cennej wiedzy w pigulce! Ciesze sie, ze postawilam na siebie i ukonczylam kurs u Basi. A Tobie Basiu, dziekuje najmocniej za to, ze motywujesz do dzialania i spelniania marzen, nie tylko tych fotograficznych! <3

 21. Czy dołączyć do kursu zastanawiałam się ponad rok po pierwszym darmowym kursie, który Basiolandia oferowała w Internecie. Byłam na 3 mimo, że było to samo ale lubiłam te kursy, spotkania na żywo dawały mi taki pstryczek, żeby nie odkładać aparatu na półkę.
  Potem chciałam dołączyć ale kiedy już miałam płacić zrezygnowałam bo „i tak nic z tego nie będzie”. Ale potem Basiolandia napisała, ze przedłuża czas na zapisanie się na kurs, uznałam, że to znak i się zapisałam.
  Jedynie czego żałuję to, że nie zrobiłam tego rok wcześniej.
  Ale najwidoczniej potrzebowałam tego czasu.
  Gdyby Basiolandia stworzyła jakiś nowy kurs odnośnie fotografii na pewno bym się zapisała.
  To nie tylko kurs, to tez trochę zajęcia terapeutyczne, psychicznie tak mnie bardzo podniosły i robię dużo więcej rzeczy w ciągu nią niż robiłam przed kursem, nabrałam pewności siebie. Cały kurs super szczegółowo omówiony i dowiedziałam się mnóstwa rzeczy będąc już po jednym kursie. Super, że dostęp jest do niego rok i może być taką ściągawką na początek przygody w fotografii. Dla mnie kurs na 5.

 22. Zawsze zastanawiałam się, jak można ogarnąć swój aparat po jednej lekcji. Póki nie zaczęłam kursu u Basi, byłam pewna, że nie jest to możliwe. Jednak świetne przygotowanie, rewelacyjny kontakt, a co najważniejsze – bogata mertyoryka kursu zmieniły mój pogląd na tryb MANUAL. Ale nie osiągnęłabym tego bez niesamowitej Basi, która dała z siebie wszystko, by nauczyć zwykłego śmiertelnika jak robić magiczne zdjęcia. Była to chyba najlepsza decyzja dla mnie i z pełną premedytacją mogę zapewnić, że wśród kursantek 7 edycji nie ma osoby, która by żałowała podjętej decyzji o przystąpieniu do kursu. Jeszcze masz wątpliwości? Nie wierzę 😉

 23. Kurs jest rzeczowy, przystępnie skonstruowany, wszystkie etapy składają się w logiczną całość i nagle czujesz, że masz moc i wiedzę przeprowadzić profesjonalnie sesję zdjęciową, od pomysłu, przez przygotowania, samą sesję, aż po wysyłkę gotowego produktu do klienta. Osoby zaczynające przygodę z fotografią znajdą tu potężną dawkę wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej, z kolei osoby już fotografujące mają szansę usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności pod okiem profesjonalnej i doświadczonej, a zarazem bardzo serdecznej Instruktorki. Ponadto Basia w swoich nagraniach jest tak autentyczna i otwarta, że często po prostu uśmiechałam się do monitora.

 24. No to czas na moja recenzję 😍
  Właśnie jestem po dwóch kursach u Basi i uważam że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Na kursie „fotografia dziecięca z odrobina magii” dostałam mnóstwo rzetelnej i produktywnej wiedzy na temat robienia zdjęc. Każda lekcja jest przemyślana i ustalenie takiej kolejności jest jak najbardziej słuszne, wszystko po kolei razem się łączy w jedna całość. Materiału jest tyle, ze bałam się ze tego nie ogarnę ale to było złudne myślenie. Kurs nauczył mnie systematyczności w działaniach i porządku. Nauczył mnie bardzo ważnych spraw dotyczących sesji zdjęciowej, modeli, stroju i umowy. Na początku myślałam, ze ja chyba tego nie potrzebuje i wahałam się aż do ostatniego dnia zapisów czyli do 28 lutego, gdybym teraz się cofnęła i była w podobnej sytuacji to od razu bez gadania wykupiłabym drugi raz ten kurs, POLECAM SERDECZNIE 🥰
  Były to wspaniałe trzy tygodnie magii 🤩, Dziękuję Basiu 🌷

 25. Polecam z całego serca Akademie Magicznej Fotografii BASIOLANDIA .Ten kurs był naprawdę świetnie przygotowany wszystko było tak dokładnie przemyślane, dopracowane.
  Basia jest taką pozytywną, ciepło osobą, świetną nauczycielką, motywuje wspiera i po prostu daje taką wiarę w siebie, że trzeba mimo wszystko iść dalej do przodu z głową uniesioną do góry i się nie zatrzymywać.
  Cieszę się niezmiernie, że ją poznałam i trafiłam na jej kurs. Krótko mówiąc to był naprawdę wspaniały czas. Basia otworzyła drzwi do fotograficznej drogi.
  „Marzenia się nie spełniają marzenia trzeba spełniać”. 🙂
  Dziękuje kochana za wszystko.
  Ściskam mocno! <3 :*
  Bożena

 26. O kursach, w ogóle o Basi, dowiedziałam się słuchając przypadkowo jednego z podcastów. „Przypadkowo” – bo szukałam czegoś o fotografii, ale teraz już wiem, że przypadków nie ma, wszystko dzieje się po coś 🙂 Zakochałam się w podcastach i słuchałam ich niemal codziennie, szczególnie rozmowy z absolwentkami były dla mnie mega ciekawe. Postanowiłam, że MUSZĘ wziąć udział w tych kursach, choćby się paliło, choćbym miała nie wiadomo skąd wziąć na nie pieniądze! Wkrótce trafiłam na darmowe wyzwanie, w którym również wzięłam udział, a potem lawina ruszyła – zapisałam się na dwa kursy jednocześnie.

  Skończyłam wcześniej fotograficzną szkołę policealną i do dziś zadaję sobie pytanie, dlaczego nie było tam nawet połowy rzeczy z tego, czego nauczyłam się na kursach Basi. Cały materiał był przedstawiony w prosty i przyjemny sposób, a co najważniejsze, mogłam dostosować go do swojego trybu życia i oglądać filmiki nawet w środku nocy (a jako „sowie” bardzo mi to odpowiadało). Zdecydowanie z kursów wyniosłam bardzo, bardzo dużo, a przyznam szczerze… kiedyś nie wierzyłam, że kursy online w ogóle coś dają. Teraz moje myślenie zmieniło się o 180 stopni!

  Polecam kursy Basiolandii każdemu; nie tylko osobom, które zajmują się stricte fotografią dziecięcą. Nawet osoba bardziej zaawansowana znajdzie tam coś dla siebie. Basia to strasznie sympatyczna i przemiła osoba, której głosu aż przyjemnie słuchać.
  Osobiście nie mogę doczekać się warsztatów stacjonarnych, na których MUSZĘ się pojawić, chociażby miały one odbywać się na końcu świata.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników kursu i oczywiście Ciebie, Basiu!
  Asia

Kurs prywatny
 • PRIVATE
71 Studentów bierze udział
top
X

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close