Podejęłaś najlepszą dla SIEBIE decyzję,
bo dołączyłaś do 5 EDYCJI KURSU ONLINE

“FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII”

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ?

 

 • Najpierw ogarniemy żelazne podstawy fotografii, bez których nie ruszysz do przodu.
 • W prosty i praktyczny sposób przeprowadzę Cię przez podstawy fotografii, abyś mogła od tej pory robić zdjęcia świadomie.
 • Poskromisz BESTIĘ, czyli nauczysz się obsługi swojego aparatu.
 • Zaczniesz pracować w trybie MANUALNYM, z rozmysłem decydując o poszczególnych parametrach.
 • Dowiesz się jak robić, ostre zdjęcia, zdjęcia z rozmytym tłem, zdjęcia w ruchu itd.
 • Odkryjesz jak pracować ze światłem w plenerze.
 • Nauczysz się jak wybierać plener odpowiedni do sesji.
 • Zaplanujesz samodzielnie sesję zdjęciową.
 • Dowiesz się jak budować całą stylizację do sesji.
 • Opanujesz sztukę dobierania kolorów i dodatków.
 • Dowiesz się jak ważna jest jasna komunikacja przed sesją.
 • Nauczysz się jak prowadzić sesję, aby było to miłe doświadczenie dla Ciebie i Klienta.
 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.
 • Poznasz POMOCNIKÓW FOTOGRAFA, czyli rzeczy, które pomogą Ci podczas sesji.
 • Zdradzę Ci jaki jest przepis na zrobienie MAGICZNEGO ZDJĘCIA.

 

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS ONLINE.

To  3-tygodniowy intensywny program szkoleniowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze przygotowania

i wykonania dziecięcej sesji zdjęciowej w plenerze, a efektem będą magiczne zdjęcia. 

 

 

Cały kurs jest oparty na mojej 

AUTORSKIEJ UNIKATOWEJ FORMULE 

P3 – MAGICZNA TRÓJKA.

 

Kurs jest tak zbudowany, aby w płynny sposób przeprowadzić Cię przez cały proces zaczynając od powtórzenia podstaw, poprzez solidne przygotowanie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej, z której będziesz mieć cudowne zdjęcia. 

Zdjęcia będą przyprawione odrobiną MAGII, która sprawi, że Twoja FOTOGRAFIA wzniesie się na wyższy poziom.  

Kurs jest stworzony na bazie mojego 7 letniego doświadczenia w pracy fotografa i 4 letniego doświadczeń organizatora
i  prowadzącej swoje autorskie Warsztaty Fotografii Dziecięcej. 

 

KURS RUSZA 8 MARCA O 7.OO. PRACUJEMY RAZEM
PRZEZ 3 TYGODNIE,

ABYŚ JESZCZE TEJ WIOSNY ROBIŁA MAGICZNE ZDJĘCIA.

Recenzje Kursu

5

5
31 ocen
 • 5 gwiazdek31
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. kurs na 5+

  5

  Dlaczego oceniam kurs Basi na 5+? Kurs z Basiolandią to prawdziwa przyjemność. Lekcje są bardzo dobrze omówione i uporządkowane. Basia ma dar przekazywania wiedzy w prosty i czytelny sposób a spotkania live to nie tylko okazja by zadać dodatkowe nurtujące nas pytania, ale również by poznać tą uroczą i ciepłą osobę. Kurs w Akademii Magicznej Fotografii to przygoda, która się ni kończy, a pomaga rozwinąć skrzydła. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji gdyż poza wiedzą techniczną, dowiedziałam się jak planować sesje, jak rozmawiać z klientem i inne wszelkie formalności związane z biznesem fotograficznym. Jeżeli ccecie postawić duży krok na przód w waszej fotografii…nie wahajcie się! warto!

 2. Najlepsze co mnie spotkało!

  5

  Decyzję o dołączeniu do kursu podjęłam bardzo spontanicznie. Właściwie miałam zaplanowane inne warsztaty, ale od Basi to wszystko się zaczęło. To przez przypadkowe odwiedziny jej profilu mam w rękach aparat. Stwierdziłam, że jak nie teraz to właściwie kiedy? No i przepadłam, kurs fantastyczny, właściwie stał się nieodłączną częścią mojego codziennego życia i każdy w domu wiedział, co jest grane od 10:30. Ogromna dawka wiedzy i wsparcia, ale też ciężka praca bez taryfy ulgowej. W kursie nie tylko uczysz się obsługi aparatu, czy robienia zdjęć, ale jest to kompleksowa wiedza, jak przeprowadzić sesję od A do Z, systematyczność i sumienność. Sama Basia w sobie jest przemiłą, kochaną osóbką, od której bije tak pozytywna energia, i która nie raz podniosła mnie na duchu. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w czymś tak fajnym i polecam z całego serca!

 3. Cudowny kurs

  5

  To jest kurs zmieniający życie 🙂 przed kursem byłam osobą, która zdjęcia robiła w trybie Auto. Basia tak wszystko tłumaczy, że każdy zrozumie i nauczy się obsługiwać swoj aparat. Ogrom wiedzy przekazanej w taki sposób, że przyjemnie się słucha. Codzienne zadania to genialny pomysł, bo motywowały do tego aby się przykładać 😊 Dzięki udziałowi w kursie już teraz wiem, że cudowny plener można znaleźć koło domu, wystarczy tylko zacząć inaczej patrzeć. Po skończonym kursie pojawia się pustka i smutek, że to już koniec, bo chciałoby się jeszcze i jeszcze… 😊

 4. Szczerze polecam kurs Fotografia Dziecięca z Odrobiną Magii - to niesamowite doświadczenie

  5

  Kurs Fotografia Dziecięca z Odrobiną Magii zmienił mnie całkowicie, dał mi pewność siebie, otworzył mi oczy na to wszystko, czego wcześniej nie zauważałam. Dzięki wiedzy, którą zdobywa się na kursie wszystko staje się łatwiejsze do zrozumienia, bardziej przystępne i poukładane. Basia daje narzędzia i jeśli w odpowiedni sposób się je wykorzysta to można naprawdę bardzo wiele zdziałać i pójść znacznie do przodu w swojej fotograficznej drodze. Całe to doświadczenie sprawiło, że stałam się innym człowiekiem, nabrałam chęci do działania i odwagi by realizować swoje fotograficzne marzenia. Z całą mocą polecam kurs Basi, to ogrom wiedzy, jeszcze więcej praktyki dzięki której utrwala się zdobytą wiedzę. Ten kurs to wszystko, co trzeba wiedzieć, aby móc stać się naprawdę profesjonalnym fotografem.

 5. 5

  Na kurs trafiłam przypadkiem. Skusił mnie fakt, iż jest to kurs przeznaczony zarówno dla tych, którzy znają się na fotografii i dla amatorów. Kurs bardzo przyjazny, dobrze dociera do odbiorcy. Wszystko jest przekazane w prosty sposób, zrozumiale. Materiały są poukładane w logiczną całość, poradzi sobie z nim każdy nawet taki amator, jakim jestem Ja, gdzie nie miałam pojęcia o trybie manualnym.
  Doskonałą propozycją są też cotygodniowe spotkania online z Basią.
  Już myślę o kolejnych kursach z Basiolandia. Serdecznie polecam wszystkim pasjonatom fotografii.

 6. Zadowolona

  5

  jestem bardzo zadowolona z kursu dowiedziałam się naprawę dużo z niego. Dzięki niemu tryb manualny w aparacie nie jest już taki straszny.

 7. Magiczny kurs Basiolandii

  5

  Jestem pod ogromnym wrażeniem kursu Fotografii dziecięcej z odrobiną magii, dzięki niemu moja fotografia weszła na wyższy poziom i o to chodziło. Fenomenalny, potwornie edukacyjny, dający tyle wiedzy, motywacji do działania, jest to kurs dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki fotografii od podstaw do poziomu CZARNEGO PASA 😉 ale jest jeden warunek, jeśli posiądziesz tą wiedzę tajemną musisz ją zacząć używać, a wtedy aparat już nigdy nie zostanie odłożony do szafy. Dziękuję Basiolandio za to, że podzieliłaś się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

 8. Dziękuję Ci Basiu!

  5

  Ten kurs dał mi przede wszystkim wiarę w siebie i swoje możliwości! W 3 tygodnie dostałam taką dawkę wiedzy jakiej się nie spodziewałam, poprostu wow! Teraz czuję się dużo pewniejsza i z każdym zrobionym zdjęciem bardziej świadoma co robię dobrze a nad czym musze popracować. Basia jest przemiłą i ciepłą osobą która wszystko wytłumaczy! Gdyby każdy nauczyciel był jak Basia świat byłby piękniejszy 😀 Dziękuję za każdy motywujący komentarz pod zadaniem i każde dobre słowo. To naprawdę wspaniałe uczucie kiedy ktoś widzi twoją ciężką pracę i motywuje do dalszego działania.
  Polecam ten kurs z całego serca!

 9. "Magia Czysta i Klarowna "

  5

  Drugiego takiego nie znajdziecie.
  Kurs Fotografii dziecięcej z odrobiną Magii jest wyjątkowy. Wszystko jest wytłomaczone w prosty i miły sposób jak na herbatce przy dobrym kawałku szarlotki . Każdy zrozumie i będzie umiał wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce . Świetna komunikacja techniczna , świetna komunikacja z Kursantami samej Nauczycielki Basi i wielkie wsparcie z jej strony . Niesamowite zaangażowanie i ogrom pracy włożony w ten kurs by go przygotować dla Nas osób , które pragną spełnić marzenie o Fotografii. Bardzo długo szukałam takiego kursu i niesamowicie się cieszę ze udało mi się zostać jedną z wielu osób ,które podjęły Naukę w Akademii Magicznej Fotografii. Gorąco polecam !

 10. Magia kursów Basiolandii

  5

  Jestem pod ogromnym wrażeniem kursu Fotografii dziecięcej z odrobiną magii, od takiego właśnie kursu należy zaczynać swoją przygodę i pracę z aparatem. Dzięki niemu moja fotografia weszła na wyższy poziom 🙂 jest bardzo edukacyjny, Basia przekazuje w nim bardzo dużo wiedzy, motywuje do działania, jest to kurs dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki fotografii od podstaw ale i bardziej zaawansowani fotografowie znajdą masę cennej wiedzy. Ten kurs nie pozwoli stanąć Ci w miejscu, da Ci potężnego kopa do dalszego działania :). Dziękuję Basiolandia za to, że podzieliłaś się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem – teraz wszystkie moje klocki wreszcie są na swoim miejscu.

 11. MEGA!

  5

  Kurs był fantastyczny! Ogrom wiedzy i wsparcia.
  Kurs jest rewelacyjny dla osób początkujących, ale również dla lekko zaawansowanych, które potrzebują usystematyzować swoją wiedzę i dostać solidną dawkę przydatnych informacji odnośnie pracy fotografa, prowadzenia sesji i komunikacji z klientem.
  To nie jakiś kolejny warsztat do “przerobienia i zapomnienia” – to wiedza, która musi być sprawdzona w praktyce.
  Basia uczy systematyczności, otwiera oczy na podejście do fotografii, sesji i klienta i mega motywuje!
  Szczerze polecam!
  Patii

 12. Magiczny Świat u Basi

  5

  Serdecznie polecam kurs u Basi. Jeśli dopiero zaczynasz swoja magiczna przygodę, to jesteś w dobrym miejscu.Jeśli już jesteś fotografem,który działa już w biznesie,również kurs jest dla Ciebie.U Basi nauczysz się skutecznego planowania, organizacji pracy,ale również nabierzesz pewności siebie.W kursie dowiesz się jakie cechy powinien mieć fotograf i jak ważny w naszym zawodzie jest klient.
  Ważne jest, aby wiedzę zdobyta w kursie wykorzystać w praktyce już dziś.
  Polecam serdecznie!
  Roksana Chmielarz

 13. 5 EDYCJA AMF

  5

  Witam!
  Dla mnie kurs fotografii w 5 edycji AMF to była mega przygoda, którą będę zawsze wspominać, mówić i myśleć i polecać innym. To były trzy niesamowite tygodnie w których Basia przekazała ogrom wiedzy, w prosty , czytelny i zrozumiały sposób, po każdej lekcji były bardzo fajne zadania do wykonania, które utrwalały wiedzę , po każdym z nim bardzo miłe komentarze ” zadanie zaliczone “, które powodowały uśmiech i zwiększały poczucie własnej wartości co w moim przypadku było jak lek. Zaszczepia takiego bakcyla, że robienie pięknych zdjęć jest tak proste jak zrobienie kanapki z pomidorem 😉 . Mega spędzony czas. Polecam w 100%
  Pozdrawiam, Dorota Olszacka

 14. Polecam. Najlepiej wydane pieniądze.

  5

  Basiu, dzięki twojemu kursowi nabrałam pewności siebie. Poruszasz tak ważne tematy które często są pomijane. Teraz wiem co muszę robić i w jakiej kolejnosci. Już nie będę nieśmiała, będę dożyć do celu i uzyskania jak najlepszych zdjęć. Twój kurs nie dość że daje wiedzę to i motywuje do działania. Twoje wsparcie na grupie jest dużym plusem. Można po żyć się jak w rodzinie, nie obawiałam się że przy jakimś ‘głupim’ pytaniu ktoś mnie zaraz zje. Dajesz dobrego kopa by w końcu wziąść się w garść i działać. Dziękuję z całego serca za to że przekazujesz wiedzę w tak prosty sposób.

 15. To były 3 tygodnie wspaniałej przygody ;)

  5

  Kurs z Basiolandią “Fotografia dziecięca z odrobiną magii” był dla mnie nie tylko świetną przygodą, ale również czasem intensywnej pracy.

  Basiu, masz niezwykły dar przekazywania wiedzy (w prosty, klarowny sposób tłumaczysz rzeczy, których nie mogłam sama przez długi czas ogarnąć) oraz motywowania do działania – dzięki temu, że pilnie i regularnie wykonywałam zadania z poszczególnych lekcji – wzmocnił się nawyk systematyczności, przepełniła mnie nowa energia, uwierzyłam, że mogę, że naprawdę mogę pójść o krok dalej w fotografii.

  Twoje niezwykłe podejście do klienta, Basiu, pełne szacunku i miłości, ujęło mnie szczególnie. Bardzo Ci dziękuję za to, co robisz, za ten magiczny czas. I nie mogę doczekać się już następnego kursu 😉

 16. WSPANIAŁA PRZYGODA Z BASIOLANDIĄ

  5

  Basiolandię obserwowałam od niedawna na Fb.
  Basiu, bardzo ujęły mnie Twoje zdjęcia i ich magia. Jak tylko dowiedziałam się, że będzie kolejna edycja kursu “Fotografia dziecięca z odrobiną magii”, nie zastanawiałam się ani chwili, bo czułam, że to będzie jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
  Basiu, cały kurs był świetnie przez Ciebie przygotowany, bardzo kompleksowo podeszłaś do tematu. Pokazałaś tyle różnych aspektów, począwszy od podstaw, a skończywszy na konkretach. Byłam na różnych warsztatach ale tę przygodę uważam za najlepszą. Każda lekcja była przez Ciebie bardzo dobrze przygotowana i co ważne, można było do niej w każdej chwili powrócić! Twoje podejście, entuzjazm i pozytywne nastawienie dały mi dodatkowy power. Twoje ogromne wsparcie na grupie było dodatkową motywacją. Z entuzjazmem czekałam na Twoją opinię, czy zadanie zostało dobrze wykonane.
  Nigdy nie brałam udziału w takim szkoleniu.
  Dziękuję Basiu za Twój szacunek do człowieka, za Twoją wiedzę, za magiczny czas, który mogłam przeżyć razem z Tobą 🙂

 17. Profesjonalizm

  5

  Polecam serdecznie kurs „Fotografia dziecięca z odrobiną Magii“.
  Basia motywuje, daje wskazówki i nie odpuszcza, wszystkie zadania muszą być wykonane poprawnie. Uczestnicy są na rożnych poziomach umiejętności co inspiruje i intryguje. Rozwój fotograficzny to niekończąca się przygoda.
  Basia przekazuje swoją pasję do fotografii i pokazuje w swoich zdjęciach miłość do dzieci.
  Lekcje są bardzo profesjonalnie przygotowane. Wielką zaletą tego kursu jest to, że każdy organizuje swój harmonogram wykonywania zadań dostosowując go do swojego czasu wolnego. Platforma na której znajduje się kurs jest przyjemna w obsłudze.
  Basia stawia na profesjonalizm i jakość połączoną z radością i dobrą energią.
  Dziękuję Basiu za możliwość pogłębienia mojej wiedzy z Tobą i wspaniały wspólny czas razem.

 18. Bardzo, bardzo polecam

  5

  Kurs polecam dla każdego kto zaczyna myśleć poważniej o fotografii, a wciąż ma nieusystematyzowaną wiedzę i brak pewności siebie. Wydawało mi się, że wiem dużo – a okazuje się, że drugie tyle było przede mną. Basia świetnie tłumaczy, w prosty sposób, porusza wiele ważnych aspektów, które są pomijane w innych kursach. Po jej kursie przełamałam się i wyszłam do ludzi. Zrobiłam ogromny krok do przodu i tak jak Basia obiecała….zrobiłam swoje najlepsze jak dotąd zdjęcia 🙂

 19. Kurs "Fotografia dziecięca z odrobiną magii"

  5

  Kurs “Fotografia dziecięca z odrobiną magii” to konkretne i rzetelne instrukcje i porady jak pracować ze swoim aparatem, jak poradzić sobie z przygotowaniem sesji zdjęciowej, a ostatecznie jak ją dobrze przeprowadzić. Poza rzeczowymi, bardzo dobrze przygotowanymi materiałami dodatkową wartością były zadania domowe, które motywowały do działania, a które zostały przez Basię sprawdzone i opatrzone cennymi uwagami oraz cotygodniowe spotkania live, na których można było zadawać pytania, ale także poczuć wsparcie grupy.
  Myślę, że wiedza pozyskana na kursie daje pewien rodzaj bazy, od której zdecydowanie łatwiej zacząć, aby następnie móc działać samodzielnie, jednak z precyzyjnie przygotowanym planem.
  Polecam wszystkim tym, którzy są na starcie swojej fotograficznej drogi i potrzebują podbudowy teoretycznej oraz praktycznych wskazówek. Bardzo dziękuję za ten kurs. Gosia

 20. Najlepszy Kurs :)))

  5

  Basiolandia to wspaniała nauczycielka fotografii 🙂
  Cierpliwa i dokładna, a do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
  Polecam z całego serca ten kurs 🙂

 21. Rewelacyjny Kurs

  5

  „Fotografia dziecięca z odrobiną magii”- ten kurs zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek. Informacje o kursie znalazłam przypadkiem. Wcześniej nie znałam i nie widziałam prac Basi. Bałam się czy jako amator kurs będzie odpowiedni na moje możliwości. Moje obawy były bezpodstawne. Wszystkie lekcje są wytłumaczone przystępnym językiem a Basia jest nie tylko uzdolnioną fotografką ale również genialną nauczycielką. Wiedza uzyskana na kursie to idealny fundament aby nauczyć się jak robić magiczne zdjęcia. Polecam!

 22. Fajna prowadząca, świetny kurs

  5

  Dziękuję za te wspólne trzy tygodnie. Podzielony na niewielkie porcje i jasno przedstawiony materiał teoretyczny pozwolił mi usystematyzować swoją wiedzę i dał punkt wyjścia do dalszych, już indywidualnych poszukiwań. Dla mnie, jednak chyba najważniejsza była możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami. W tej konfrontacji niestrudzenie towarzyszyła nam Basia, chwaląc, ganiąc i mobilizując. To właśnie osobowość autorki i prowadzącej – Basi decyduje o wyjątkowości tego kursu. Dziękuję:)

 23. Ewelina

  5

  Kurs daje narzędzia które pozwalają z osoby która nie trzymała wcześniej aparatu w rękach stworzyć fotografa. Zmienia spojrzenie na otaczający świat. POLECAM!

 24. Czy warto? Jest tylko jedna możliwa odpowiedz: ZDECYDOWANIE TAK

  5

  Nie potrafię powiedzieć jak trafiłam do Basi, ale napewno stało to się w najbardziej odpowiednim momencie. Basia jest osobą, która naprawdę potrafi przekazać wiedzę, wszystko jest wyjaśnione w bardzo prosty sposób. Jeszcze nigdy z żadnego kursu nie wyniosłam tyle wiedzy, a to zasługa tego, że Basia naprawdę angażuje się w kurs, pomaga na każdym etapie, sprawdza zadania, ale przede wszystkim wymaga ich zrobienia co jest kluczowe jeżeli chcesz się rozwijać. To nie jest kurs, który “wrzucisz do szuflady” i może kiedyś do niego wrócisz. To są 3 tygodnie intensywnej nauki, ale naprawdę warto, bo efekty są niesmowite.
  Moduł dotyczący komunikacji z klientem jest nieoceniony. Basia uczy nas jak rozmawiać z klientem, jak ustalać wszystkie szczegóły, tak aby sesja zakończyła się magicznymi zdjęciami, a nie kilkoma godzinami stresu.
  Jeszcze jedno, to nie jest kurs tylko dla osób zajmujących się fotografią dziecięcą, ja nie miałam jej w planach bo praca z dziećmi wydawała mi się bardzo trudna, ale po kursie, w który zawiera podpowiedzi jak radzić sobie z dziećmi zamarzyły mi się sesje dziecięce z odrobiną magii.

 25. Wyczerpujący kurs dla początkujących i nie tylko

  5

  Kurs Basi jest bardzo obszerny. W trzy tygodnie można przeskoczyć z poziomu 0 do kilku następnych. Choć wiele rzeczy było mi znane, szczególnie utkwiły mi lekcje ze znajomości trybu manualnego w aparacie. Dzięki temu, już przed naciśnięciem migawki decyduje o swoim zdjęciu: czas, przysłona, ISO. Nie miałam pojęcia jak ważne jest planowanie sesji i wszystkie formalności z nią związane. BEZ UMOWY APARATU NIE TYKAM! Te trzy tygodnie ciężkiej pracy na kursie sprawiły, że o sesjach myślę juz inaczej. Zaczęłam przede wszystkim cenić swój czas i zmniejszam ryzyko wystąpienia niemiłych, niejasnych sytuacji z klientami, bo wszystko zawarte jest właśnie w umowie czy regulaminie sesji. Nauczyłam się również jak pracować z dzieckiem gdy te odmawia współpracy. W kursie zawarty jest ogrom innych, ważnych kwestii o których MUSIMY wiedzieć przed, w trakcie i po sesji. Basia to skarbnica wiedzy fotograficznej i psychologicznej. Nie ma pytania, na które by nie znała odpowiedzi odnośnie sesji zdjęciowej. Polecam ten kurs szczególnie początkującym, jak i średniozaawansowany fotografkom i fotografom 🙂

 26. Najlepsza decyzja !

  5

  Polecam z całego serca kurs u Basiolandii. Łatwy i przyjemny materiał który przerabiasz w dowolnym dla siebie czasie. Basia wszystko w prosty sposób wyjaśni i rozwieje wszystkie wątpliwości które spotkać na swojej drodze podczas analizowania kursu. Dużym wsparciem i pomocą jest zamknięta grupa na Facebooku. Polecam kurs wszystkim którzy do tej pory tak jak ja wachali się czy to dobra inwestycja w siebie i swój rozwój – odpowiadam oczywiście, że TAK! 🙂 Ja nie żałuje ani jednej wydanej złotówki 🙂

 27. Najlepiej zainwestowane pieniądze ostatnich lat

  5

  Przede wszystkim dziękuję Basiu za te 3 tygodnie intensywnej nauki.
  Kurs jest przygotowany bardzo metodycznie i konkretnie.
  Jeśli jesteś mamą i zastanawiasz się czy dasz radę – to mogę Ci powiedzieć, że tak. Jako mama 3,5 latki i 3 miesięczniaka! Sama miałam ten dylemat i nie żałuję decyzji.
  Jest to faktycznie kurs dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Ja ogarniałam tryb manulany, ale przydało mi sie usystematyzowanie wiedzy i przede wszystkim świetnie przygotowane ćwiczenia! Materiał jest przygotowany bardzo skrupulatnie, spokojnie można sobie dzielić na “codzinnie jedna lekcja” i wcale nie poświęcimy długich godzin przy aparacie i komputerze, a jednak przyswajamy sporą dawkę cennej wiedzy.
  Basia jest osobą z dużą dozą ciepła, a przy tym konkretna i motywująca do działania. Praca z kursem to była sama przyjemność i nie mogę się już doczekać kursu obróbki 🙂

 28. Najlepszy z najlepszych :)

  5

  Kurs z Basiolandią to moje wielkie odkrycie. Rozbudził we mnie kreatywność, chęć sięgnięcia po aparat, radość z tworzenia, ogromną ekscytację i wiarę w siebie. Jestem fotografem. Tak – mam dyplom, ukończyłam technikum fotograficzne i nauczyłam się tam wiele, wiedziałam sporo przed kursem i pracuję w zawodzie. Pięcioletnia szkoła i lata doświadczenia, a jednak te trzy tygodnie dały mi OGROM NOWEJ wiedzy, nie tylko fotograficznej. Wielki PLUS tego kursu to holistyczne podejście do tematu. Po tym kursie nie masz pytań – wiesz co robić. Trzeba tylko robić, samo się nie zrobi 🙂 Polecam kurs każdemu, każdy wyniesie z niego coś dla siebie.

 29. Za trybu Auto do Manual w 3 tygodnie

  5

  Dzięki kursowi Basi jest to jak najbardziej możliwe. Nikt nie nie wytłumaczył pojęć tak, jak Basia. Kurs jest zrobiony bardzo profesjonalnie. Zagadnienia są tłumaczone po kolei i tak dokładnie, że osoba, która ma pierwszy raz w życiu aparat w rękach je zrozumie. Po kursie Basi w końcu używam aparatu świadomie oraz wiem jak przeprowadzić sesję od początku do końca.

 30. Kurs, który uczy PODEJŚCIA do pracy Fotografa

  5

  Podstawy fotografii + nauka organizacji pracy + komunikacja z Klientem= wzór na świetny kurs

  Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na kurs pomimo, że dość dobrze znam już się na obsłudze mojej “Bestii”, czyli mojego aparatu 🙂 Świetnie złożyło się, że dokładnie razem z Basią postawiłam pierwsze kroki w fotografii komercyjnej. Zaoszczędziłam sobie stresu przeprowadzenia Klientów przez złożony proces komunikacji przed sesją. Wzory dokumentów jak umowa czy zgoda na przetwarzanie danych były dla mnie jak manna z nieba. Kwintesencją kursu było uświadomienie na żywym przykładzie (czyli moim własnym), jak kosmicznie istotne jest porządne przygotowanie do sesji. Dzięki Basi przed każdym nowym typem sesji jeżdzę w plenery i robię testowe zdjęcia, a w studio starannie planuję ujęcia nie tylko aranżacje. Dziękuję Basiu – dzięki Tobie jestem lepiej zorganizowaną Fotografką i świadczę usługi na wyższym poziomie już od samego startu! <3
  P.S. Podmieniłam w końcu logo na swoje zdjęcie na moich profilach i dostałam autentyczny feedback, że ludzie chcą widzieć ludzi 🙂

 31. BASIOLANDIA UCZY MAGICZNEJ FOTOGRAFII

  5

  Polecam bardzo kurs Basi. Wiedza jaka Basia przekazuje jest bezcenna. Kurs jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących, ponieważ przeprowadza kursantów przez podstawowe zagadnienia z fotografii, uczy jak odpowiednio ustawiać parametry trybu M i zrobic poprawne technicznie zdjęcie oraz dla osób zaawansowanych, gdzie Basia zwraca uwagę na te elementy, które tworzą magię (jak pracować ze swiatlem, plener, perspektywa, dobór kolorów itp).
  Ten kurs otwiera oczy na fotografię!

 • 3 148,00
77 Studentów bierze udział
top