Masz już dość NIJAKICH ZDJĘĆ, które giną w tłumie i nikt ich nie widzi?

Naucz się robić MAGICZNE ZDJĘCIA, które przyciągną do Ciebie wymarzonych Klientów.

4 EDYCJA NIEZWYKŁEGO KURSU.

Podejmij najlepszą dla SIEBIE decyzję i dołącz do CZWARTEJ EDYCJI KURSU ONLINE

“FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII”

 • Jesteś pasjonatem fotografii, a chcesz się tym zająć zawodowo?
 • Jesteś mamą fotografującą tylko swoje dziecko, marzysz o pracy fotografa, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • Robisz już zdjęcia, ale czujesz, że nie mają wyrazu i są nijakie?
 • Pracujesz na trybie AUTO i boisz się przejścia na tryb MANUAL?
 • Masz doświadczenie w pracy ze znajomymi, ale boisz się wyjść ze swoją fotografią do innych?
 • Nie wiesz jak komunikować się z modelem, jak pracować z dzieckiem podczas sesji?
 • Nie wiesz jak szukać pleneru, jak dobrać stroje, jak zainteresować dziecko podczas sesji?

 

 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ OPINIE KURSANTEK Z POPRZEDNICH EDYCJI.

 

Mateusz Kwiatkowki

Spotkanie z Basią bardzo pozytywne! Opowiada tak samo ciekawie, jak w podkaście, który również polecam. Bez owijania w bawełnę. Konkret, konkret i jeszcze raz konkret. Wiem nad czym popracować mocniej. Dzięki za poświęcony czas i za dostosowanie się do różnicy czasowej. Polecam! I pozdrawiam z Toronto.

Gosia Zalińska

Konsultacja indywidualna u Basi okazała się dokładnie tym, czego w tym momencie potrzebowałam. Basia idealnie podsumowała moją obecną sytuację. Jej spostrzeżenia są bardzo trafne, zauważyła też rzeczy, o których ja sama nie miałam pojęcia. Wskazała mocne strony i zasugerowała, nad czym powinnam popracować. Nakreśliła plan, według którego mogę dalej działać. W zasadzie to wszystko, co się wydarzyło, przerosło znacznie moje oczekiwania co do tej konsultacji. Kolejny raz jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, jaką Basia posiada i tego, w jaki sposób się nią dzieli. Bo kto zna Basię z różnych jej działań, ten wie, że bije od niej cudowna energia, którą zaraża. Każde spotkanie z nią jest mega dawką motywacji i mocy do dalszego działania.

Agnieszka FotoFlara

Dziękuję za tą możliwość konsultacji z Tobą Basiu! Jest to genialne z Twojej strony. Jesteś powiedziałabym jak kompas, gdy człowiek jest zagubiony w fotografii. Pokazujesz, w którym kierunku iść, żeby odnaleźć tę dobrą drogę, dostałam wiele wskazówek do działania, więc teraz będę wcielać je w życie, za co Ci ogromnie dziękuję. Dodałaś mi jeszcze większych sił do działania, więc zabieram się (bo już wiem, za co) do rzeźbienia, szlifowania mojej drogi fotograficznej.

Monika Ciszewska

Jeszcze raz uprzejmie Ci dziękuję Basia, za to, że poświęciłaś swój cenny czas i przekazałaś swoją wiedzę na naszej indywidualnej konsultacji. Byłam bardzo mile zaskoczona Twoją otwartością i podejściem do mnie, ale i także Twoimi wskazówkami do nurtujących mnie pytań związanych z fotografią. Mogę szczerze dodać, że spowodowałaś swoją osobą taką przyjacielską i komfortową atmosferę, która sprawiła, że nasza rozmowa na zawsze utkwi mi w pamięci. Dzięki Tobie zrozumiałam, że nie ma żadnych barier w osiągnięciu własnych celów. Przekazałaś mi bardzo dużo cennych i praktycznych wskazówek, jak krok po kroku rozwijać się i wcielać plan działania w życie. Po naszym spotkaniu czuję się pewna siebie i wiem, że dzięki Twojemu ukierunkowaniu i ciężkiej pracy spełnią się w przyszłości moje marzenia. ’’Każdy człowiek ma to, na co się odważy”.

Ania Kowalik

Chciałam podziękować za profesjonalną konsultację online! Bardzo mi się podobało Twoje indywidualne podejście, praktyczne rady dostosowane do mojej sytuacji. Dostałam dokładnie takie wskazówki jakich potrzebowałam, a w dodatku bez ruszania się z domu i wszystko w przemiłej atmosferze! Zreszta jak to zawsze z Tobą! Jeśli tylko napotkam dodatkowe pytania czy wątpliwości na mojej fotograficznej drodze, to na pewno jeszcze skorzystam z Twojej pomocy. I polecam ją wszystkim!!! To jak dodatkowy podmuch wiatru w fotograficzne żagle!

Maria

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach indywidualnych u Basi-Basiolandia Photography. Od samego początku czułam, że to jest to…. Podejście Basi do mnie –bardzo indywidualne, dostosowane do tego na jakim etapie jestem. Przeprowadziła mnie przez cały proces sesji zdjęciowej, od przygotowania się do sesji (które zdecydowanie nie jest tym czym myślałam) przez znalezienie idealnego miejsca, ustawienie modeli, a przede wszystkim inne patrzenie na otaczający świat! Dopiero Basia otworzyła mi oczy! Odkryłam, że magia jest wszędzie –otacza nas tylko trzeba umieć patrzeć. Przez cały dzień starałam się chłonąć całą sobą ten ogrom wiedzy, który miała mi do przekazania…. Jeżeli szukacie mentora, który odkryje z Wami świat fotografii i pomoże Wam odnaleźć siebie i uwierzyć, że to jest możliwe, że możecie spełnić swoje marzenia-Basia jest idealnym wyborem.

Magda G.

To były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Warsztaty skrojone dokładnie pod moje potrzeby. Wszystko dokładnie wytłumaczone, pokazane. Basia jest bardzo rzetelna, dokładna, miła, wyrozumiała i słucha potrzeb swoich kursantów. Jak najbardziej polecam z całego serca warsztaty indywidualne z Basiolandią. Dziękuję i życzę każdemu, by miał możliwość spotkania Basi. Basiu jesteś odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Magdalena

Indywidualne warsztaty z Basią były dla mnie czymś bardzo wyjątkowym. Ogrom wiadomości i wiedzy przekazanej mi w tym dniu zaprocentował i zaowocował zaraz po warsztatach i niesie mnie do dziś. Pozwoliło mi to ruszyć z miejsca ze zdwojoną siłą, dodało odwagi, zapału. Basia pokazała mi jak stworzyć fajny kontakt z małym i dużym klientem, cały proces dopasowania ubioru, kolorów .Jak korzystać ze światła i ogarniać ostrość. Ja to wszystko wiedziałam, ja się tego wyuczyłam, ale kiedy zrobiłyśmy razem tą piękną sesję, wszystko stało się prostsze, wszystko zaczęło mieć sens, wiedza zdobyta wcześniej na kursach u Niej zaczęła żyć. Dziękuję za rozmowę o wątpliwościach, dziękuję za dodanie mi pewności siebie, za porady o  fotograficznym zapleczu, za odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Olga

Basia jest profesjonalistką, przekazuje wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Dzień był idealnie zaplanowany i zorganizowany. Nie zabrakło czasu na naukę, na praktykę, na pytania, na rozmowy, na uśmiech. Był to dzień, który pokazał mi, że warto uczyć się cały czas. Nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie. Opłacało się jechać tyle kilometrów. Wracałam do domu z głową pełną pomysłów, inspiracji, nowej wiedzy. Ta wspaniała kobieta zmotywowała mnie do dalszej pracy. Wiem, że warto spełniać swoje marzenia. Wiem nad czym muszę pracować, co mam wprowadzić w życie. To była jedna z najlepszych inwestycji. Cieszę się,że wzięłam udział w warsztatach prowadzonych przez Basię. Polecam z całego serca, każdemu, bez względu na to, na jakim etapie swojego fotograficznego rozwoju jesteś.

Sonia

Odkąd znalazłam na Instagramie Basię chciałam wziąć udział w jej kursie oraz warsztatach. Kiedy pojawiła się okazja nie wahałam się ani chwili. Wiedziałam od razu, że nie ważne kiedy ani gdzie: ja tam pojadę! Nie żałuję ani złotówki wydanej na te Warsztaty. Ogrom wiedzy, możliwość obserwowania jak pracuje Basia to coś niesamowitego. W ciągu kilku godzin nauczyłam się tak wiele. I atmosfera, w której nauka to sama przyjemność.  Atmosfera tak cudowna i przyjazna, że nie masz ochoty wracać do domu.

Monika

Życzę wszystkim fotografom, aby na swojej drodze spotykali tylko takich nauczycieli i z pełnym przekonaniem polecam warsztaty z Basiolandia Photography. Bez względu na jakim etapie swojej fotograficznej drogi jesteś, myślę że warto uczyć się od najlepszych. Jeśli szukasz rzetelnej wiedzy popartej doświadczeniem, jeśli wciąż wahasz się czy idziesz w dobrym kierunku, jeśli masz problem z pracą z modelem, jeśli potrzebujesz pomocy, by poznać tajemnice pracy z klientem, to te warsztaty są dla Ciebie. Naprawdę warto.

Anna Kowalik

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii u Basiolandii to najlepsze co mi się przytrafiło na mojej fotograficznej drodze! Już od jakiegoś czasu robienie zdjęć sprawiało mi dużo radości i zdobyłam pewne techniczne podstawy, a nawet nieśmiało próbowałam swoich sił w fotografowaniu ludzi, ale to kurs Basi dodał mi skrzydeł i pozwolił uwierzyć w siebie. Kurs jest doskonale przemyślany. Czułam się jakby Basia wzięła mnie za rękę i poprowadziła przez wszystkie główne drogi, ale też niewidoczne dla innych ścieżki pozwalające wykonywać profesjonalne, ale też niezwykłe sesje zdjęciowe. Zaczyna od konkretnych informacji odnośnie obsługi aparatu, tak by szybko przejść w tryb manualny i w pełni panować nad możliwościami aparatu, wprowadza w tajniki wykorzystania światła w fotografii i zdradza tajemnice magicznych zdjęć. Następnie krok po kroku wyjaśnia jak powinna wyglądać sesja od pierwszego kontaktu z klientem, przez dokładne zaplanowanie sesji, wybór idealnego pleneru, stylizacji, aż po oddanie pięknych zdjęć wprost w ręce zadowolonych klientów. Basia przez cały kurs służy fachową pomocą, na bieżąco ocenia i daje wskazówki odnośnie efektów pracy kursantów. Cotygodniowe live call dają też możliwość znalezienia odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania. Podsumowując, jeśli ktoś poważnie myśli o rozpoczęciu fotograficznej drogi ten kurs to najlepszy możliwy wybór!! Ja jestem zachwycona, tym bardziej, że efekty kursu totalnie mnie zaskoczyły! Jak go zaczynałam myślałam o tym, że chciałabym po prostu robić lepsze zdjęcia. A dziś mam już za sobą kilka sesji, z których jestem bardzo dumna, kilku zachwyconych modeli, którzy polecają mnie dalej i choć przed kursem nawet przez myśl mi to nie przeszło dziś czuję, że mogę się nazwać fotografem i już planuję otwieranie swojej działalności. Dlatego polecam całym sercem!!!

Patrycja

Kurs jest dobrze podzielony na moduły dzięki czemu jest „przejrzysty” i jasny Pani Basia nie zostawia kursantów samych sobie… wkłada w to całe serce i da się to zauważyć od samego początku. Jeżeli ktoś chce podnieść jakość swoich zdjęć to myślę, że to najlepsze miejsce. Serdecznie polecam

Kasia Kłosińska

Kurs jest świetną opcją dla początkującego fotografa jak i dla osób, które już są jakiś czas związane z fotografią. Wiedza jaką przekazuje Basiolandia jest bardzo przydatna w świecie fotografii. Zdobyte umiejętności podczas 3 tygodniowego kursu, otworzyły mi oczy na pewne aspekty, których do tej pory nie brałam pod uwagę. Kurs jest świetnie podzielony na moduły, dzięki któremu przyswajamy wiedzę stopniowo. Zadania w trakcie kursu, są świetną zweryfikowania wiedzy, a w razie czego Basia wskazuje i tłumaczy jak powinno być wykonane. Rady jakie oferuje ten kurs z pewnością zapadną Wam w pamięci i będziecie chcieli wypróbować je również u siebie, zdecydowanie ułatwią Waszą pracę przed i w trakcie sesji. Polecam kurs z czystym sumieniem, tym którzy tworzą zdjęcia dziecięce. Pozdrawiam.

Edyta

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w kursie fotografii dziecięcej z odrobiną magii. Basia w bardzo przystępny i ciekawy sposób omawia tajniki fotografii. Skorzystają zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z fotografią jak i ci, którzy chcą zgłębić wiedzę którą już posiadają , usystematyzować ją i rozszerzyć. Prezentowany materiał jest bardzo ciekawy, Basia zaprasza nas do swojego świata, tłumaczy jak sobie zorganizować pracę, jak przygotować się do sesji, jak rozmawiać i współpracować podczas sesji. Zadania do wykonania motywują do podjęcia praktycznego działania. Basia komentuje każde takie zadania wykonane przez nas , podpowiada i radzi, jeśli mamy z czymś problem. Dodatkowe co tygodniowe spotkania live umożliwiają rozwianie wszelkich wątpliwości, jeśli takie się pojawiają. Szczerze polecam.

Małgorzata Urbaniak

Byłam uczestniczką I edycji kursu Basi ” Fotografia dziecięca z odrobiną magii ” i naprawdę szczerze polecam ten kurs każdemu Kto chce poznać tajniki jej pięknych zdjęć. Kurs składa się z 3 modułów, są zadania domowe, które należy odrobić i zamieścić je na grupie kursowej. Basia je sprawdza, udziela instrukcji, jeśli czegoś nie wiesz możesz śmiało pytać. Co piątek jest live z Basią, mnóstwo dodatkowej wiedzy, można zadawać pytania na które zawsze uzyskasz odpowiedz. Tematyka obsługi własnego aparatu jest omówiona w bardzo przystępny sposób: żadnych trudnych pojęć , wszystko zrozumiałym językiem. Jeśli nie ogarniasz swojego sprzętu, masz wątpliwości to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Ponadto dużo wiedzy z zakresu przygotowań do samej sesji, wyboru pleneru, stylizacji, komunikacji czyli jednym słowem wszystkiego co później bardzo ułatwia już pracę na sesjach. Jestem bardzo zadowolona z kursu, pomógł mi zrozumieć zagadnienia które do tej pory były dla mnie obce i niezrozumiałe, kurs bardzo uporządkował moją wiedzę którą zdobywałam w dziedzinie fotografii. Kibicuję każdemu Kto zdecyduje się na zakup kursu i niech to będzie dla Was super przygoda :)).

Agata

Bardzo intensywny 3 tygodniowy kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii skupia się na zagadnieniach technicznych ,ale również bardzo dokładnie jest omówiony temat komunikacji z klientem, wyboru pleneru na sesję a nawet także wyboru odpowiedniej stylizacji. Ten kurs pozwala uporządkować zdobytą wybiórczo wcześniej wiedzę.Basia w bardzo fajny i przystępny sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia ,odpowiada na zadawane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo motywuje wszystkich kursantów do pracy.Do każdej lekcji są zadania domowe, które na bieżąco są oceniane przez Basię. Zadania wystawiamy na zamkniętej grupie na Facebooku ,gdzie panuje miła i przyjazna atmosfera ,a raz w tygodniu jest spotkanie na żywo podczas którego Basia odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Kurs w szczególności poleciłabym osobą które zaczynają swoją przygodę z fotografią, z niego na pewno dowiecie się wszystkiego w jaki sposób ogarnąć swój sprzęt i wszystkie zagadnienia związane z obsługą aparatu staną się takie proste. Ale także osoby z większym doświadczeniem z pewnością znajdą w nim coś dla siebie . Basia w kursie pokazuje kawałek swojego świata w którym nawet w zwykłych miejscach powstają magiczne kadry. Poleca.

Krysia Skupińska

Nikogo nie wprowadzę w błąd jeśli powiem, że ten kurs to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać w ostatnich miesiącach. Ogrom wiedzy jaki jest w nim zawarty powala na łopatki. Mimo iż nie jeden kurs online w życiu przerobiłam ten jest wyjątkowy. Moje spojrzenie na fotografie po 3 tygodniach pracy wraz z Basią zmieniło się diametralnie. Będąc szczera nie sądziłam że aż tak zmieni się to jak zaczęłam patrzeć na otaczający świat. Teraz wiem jak przygotować się do sesji od strony organizacji, ale też od strony prawnej i formalnej. Jak świadomie fotografować dzieci, jak znajdywać miejsca w plenerze. Wiem jak ważna jest sesja próbna i za każdym razem ją teraz idę wykonać. Spotkania na cotygodniowych livach podsumowujących moduły były dodatkową dawką wiedzy ale i też dawały poczucie że idę do przodu jestem w fantastycznej grupie osób które się rozumieją i wspierają, a prowadzącej naprawdę szczerze zależy żebyśmy z kursu wyciągnęli jak najwięcej praktycznej wiedzy. Zadania jakie otrzymaliśmy do każdej lekcji czasem potrafiły przeorać człowieka ( niektóre wymagające bardzo, ale do zrobienia przez każdego ) mimo to ich wykonanie to były dosłownie kroki milowe. Kończąc już podkreślę że nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na kurs, ani jednej minuty spędzonej oglądając filmy i robiąc zadania- teraz to procentuje. Powiem krótko każdej osobie która to czyta: jeśli chociaż przez moment przemknęła Ci myśl, że może by się zapisać na ten kurs to zrób to, nie wahaj się bo po co? szkoda czasu a tutaj jest wiedza jaką warto posiadać . dziękuję za to ze ten kurs powstał i nie mogę się doczekać kolejnych Basiolandia = jakość i profesjonalizm w każdym calu <3

Alex

Kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii to najlepszy kurs fotograficzny z jakim miałam do czynienia. Kierując się intuicją, że to kurs dla mnie (poczułam, że Basia do mnie „trafi” po przesłuchaniu jej podcastu) przystąpiłam do nauki. Już po pierwszej lekcji upewniłam się, że kurs jest tym czego szukałam, ponieważ Basia w bardzo prosty i przystępny sposób tłumaczy zawiłości fotografii tak, że w szybki sposób osiąga się zaplanowane efekty. Przed kursem byłam przekonana, że mam do wymiany obiektyw a już po pierwszym tygodniu kursu okazało się, że aparat, którym dysponuję jednak robi ładne zdjęcia a problemem była moja błędna obsługa. Kurs podzielony jest na moduły, w każdym module znajdują się lekcje. W lekcjach wideo Basia tłumaczy dane zagadnienie, zadaje zadanie do wykonania a następnie sprawdza i komentuje każde wykonane zadanie każdego uczestnika kursu. Basia jest dostępna przez cały czas trwania kursu i cierpliwie odpowiada na wszystkie pojawiające się pytania. Szeroki zakres tematyki kursu zapewnia, że po jego rzetelnym przerobieniu jesteśmy gotowi do wykonania swojej pierwszej komercyjnej sesji. Takie od zera do foto-bohatera Szczerze polecam!

Barbara

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do kursów internetowych ale po tym kursie zmieniłam zdanie. Basie znam od czasu gdy zrobiła nam sesję i od tamtej pory bacznie obserwuje jej osiągnięcia. Gdy usłyszałam że startuje z kursem internetowym nie mogłam nie skorzystać. I nie żałuję. Kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Zaczynając od totalnych podstaw obsługi aparatu poprzez wszystkie etapy pracy z klientem aż do efektu końcowego „magicznego zdjęcia” Cała wiedza jest przedstawiona w sposób bardzo łatwy i przystępny że nawet taki laik jak ja daję radę Wiedzę pozwalają utrwalić zadania które Basia przypisała do każdej lekcji . Dzięki formule internetowej można dostosować czas w którym pracujemy pod swoje codzienne życie. Naprawdę naprawdę polecam w 100%!!!! A ja czekam na kolejne projekty Basi

Aleksandra

Całkiem niedawno rozpoczęłam swoją fotograficzną podróż z Basiolandią a konkretnie z kursem ,, Fotografia dziecięca z odrobiną magii „. Od samego początku czułam , że będzie to ciekawa podróż pełna niezapomnianych wrażeń! Tak właśnie , niezapomnianych ,gdyż kurs w formie online dał mi możliwość powtórzenia materiału kilkakrotnie. Jako mama fotograf, dodatkowo pracująca na etacie często borykam się z brakiem czasu, jednakże tutaj miałam możliwość nauki w wybranych przeze mnie godzinach nie zaburzając swojego rytmu dnia. Jestem pod wrażeniem wysiłku jaki włożyła Basia tworząc ten kurs. Widać, że oddała mu całe swoje serce ♡ Sama budowa kursu to niezwykle przemyślany proces , który oprócz ogromu rzetelnej wiedzy ,jest też zrozumiały, dla początkującego fotografa. Kurs składa się z trzech modułów .Zaczynaliśmy od niezbędnych podstaw powoli przechodząc w etap przygotowań do sesji. Rozbudowany proces komunikacji z klientem przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Przez moment poczułam się nawet jak wybitny stylista mody tworząc stylizacje do sesji Ostatni moduł to praktyka z wykorzystaniem możliwości światła pod czujnym okiem Basi. Każda lekcja to duża dawka profesjonalnej wiedzy, ,przekazana w sposób zrozumiały i z humorem . Lekcje są zamknięte w odpowiedniej ramie czasowej. Nie sposób się nudzić a Basia emanuje ciepłem i dobrą energią . Z kubkiem kawy w ręce mogłabym słuchać Basi cały dzień, jej głos i osobowość jest jedyna w swoim rodzaju <3 Kurs jest magiczny tak samo jak magiczna jest Basia w swojej fotografii. Przyznam,że tej pory nie spotkałam się z lepszym kursem i nigdy nie czułam się aż tak zaopiekowana od początku do końca ,tak jak dba Basia o swojego klienta na sesji tak zadbała też o nas na kursie. Polecam go każdemu kto stawia na rozwój i dawkę rzetelnej wiedzy a także chce nauczyć się troszkę innego spojrzenia na fotografię i to co nas otacza. Dziękuję Ci serdecznie Basiu za ten kurs, za Twoją szczerość i prawdziwość oraz wszystkie cenne wskazówki, życzę Ci żeby Twój kurs ,,rozchodził się jak ciepłe bułeczki".

Kasia Adamczyk Kmiecik

Jestem bardzo zadowolona z przebytego kursu u Basi <3 Pomimo ze podstawy znałam już wcześniej to jednak dowiedziałam się tu wiele ciekawych rzeczy i kilku nowości o których mimo wcześniejszego doświadczenia nie miałam pojęcia. Zadania były tak fajnie ułożone ze wykonywało się je z przyjemnością, lekcje trwały tyle ile trwać powinny, nie za krotko nie za długo (każdy nawet najbardziej zapracowany na świecie człowiek znajdzie chwile aby przerobić dany materiał) a wiedza w nich zawarta naprawdę pomaga na robienie zdjęć bardziej świadomie a nie przypadkowo Był to dla mnie bardzo fajnie i mile spędzony czas, co więcej mój mały model wkręcił się w modeling i co chwile prosi o więcej sesji (gdzie wcześniej było z nim ciężko bo wiecznie się nudził) a tutaj wystarczyło kilka magicznych sposobów na zajęcie i już dziecię szczęśliwe i ma frajdę z pozowania i późniejszego przeglądania swoich zdjęć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie no i jeszcze raz jak najbardziej polecam.

Marcin

Chciałbym bardzo podziękować Tobie Basiu za kurs… polecam wszystkim bardzo. Znajduje się tutaj tak wiele cennych i rzeczowych informacji. Konkretna wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do wykonania przez uczestników. Jestem mile zaskoczony wiedzą teoretyczną i praktyczną, jaką wyniosłem po ukończeniu tej wspaniałej przygody. Utworzona w ramach kursu grupa na Facebooku jest efektywnym narzędziem wspierającym nauczanie. Naprawdę warto!!!

Agnieszka

Dzięki kursowi wiem, że z pozoru zwykłe miejsce ma w sobie magię Polecam zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdej lekcji dołączone jest zadanie domowe, skrupulatnie sprawdzane przez samą Basię więc to nie tylko teoria, ale i masa praktyki. W razie problemów i wątpliwości zawsze można liczyć na pomoc i dobrą radę. Wspaniała trzy tygodniowa przygod.

Ewa

Kto z nas nie zachwyca się pięknymi zdjęciami z duszą, które opowiadają historię??? Koło takich fotografii nie można przejść obojętnie. Koło Fotografów wykonujących takie zdjęcia również… Jedną z osób potrafiących w magiczny sposób zamknąć ulotne chwile w kadrze jest Basia. Cudowna, opiekuńcza, pełna ciepła, a przy tym w pełni profesjonalna i wymagająca Osoba, która daje teraz szansę czerpania z jej doświadczenia pełnymi garściami… Obecnie rynek dosłownie z każdej strony zalewa nas różnymi kursami z dziedziny fotografii. Ja wzięłam udział w dwóch, ale niewiele wniosły do mojego życia. Kiedy dowiedziałam się o kursie Basi intuicja podpowiadała mi, że jest wyjątkowy. Podświadomie czułam, że to jest właśnie to, na co czekałam i chcę spróbować jeszcze raz. Nie zawiodłam się. Kurs dopracowany w każdym szczególe z dbałością o detale. Nie pozostawia miejsca na niejasności i niedomówienia. Wiedza przekazana w jasny i uporządkowany sposób błyskawicznie zostaje przyswojona. Kurs to nie tylko elementarna wiedza, bez której nie można ruszyć z miejsca. To także szczegółowe przygotowanie do sesji zarówno pod kątem technicznym, komunikacyjnym, jak również doboru pleneru, strojów, akcesoriów, czy odpowiedniego ustawienia względem światła. Basia przez 3 tygodnie dosłownie prowadzi za rękę. Jeżeli nie wypuścisz tej ręki, a przy okazji spotkasz się z Basią twarzą w twarz na cotygodniowym livecallu możesz mieć pewność, że po zakończeniu kursu obudzisz się w innym świecie! Świecie, w którym dzieją się fotograficzne czary! To nie jest tylko kurs… To nie tylko lekcje i prace domowe. Tam w środku dzieje się magia, która przyciąga jak magnes! Od tego kursu nie można oderwać się ciągle chcąc więcej i więcej. On wciąga i uzależnia! Kurs to fantastyczna przygoda, która w momencie, kiedy dobiega do końca powoduje pewien rodzaj pustki (i to jego jedyny minus)… Z CAŁEGO SERCA POLECAM!!!

Ewa

Kurs u Basi jest zdecydowanie bezkonkurencyjny, nie znajdziecie nigdzie czegoś podobnego. Jest dla wszystkich i dla osób całkowicie początkujących, którzy po przerobieniu sumiennie wszystkich zadań są gotowi by zacząć fotografować zawodowo, jest również dla osób bardziej zaawansowanych, pozwala usystematyzować wiedzę chaotycznie zdobytą w różnych miejscach i uczy wielu, wielu bardzo potrzebnych rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Basia „przeprowadza za rączkę” od całkowitych podstaw obsługi aparatu, poprzez fantastyczny kontakt z klientem przed i podczas sesji, do wykonania wymarzonej bajkowej sesji. Wybór plenerów, zrozumienie światła w fotografii, dobieranie stylizacji i dodatków, praca z małymi modelami stają się jasne jak nigdy dotąd. Basia jest niezwykle profesjonalna w tym co robi, w każdej lekcji przekazuje maksimum wiedzy w bardzo prosty i przystępny dla każdego sposób, z niesamowitą dbałością o szczegóły, nie ma tu miejsca na zmarnowanie choćby jednej minuty, do tego jest bardzo wymagająca, po każdej lekcji wykonujemy zadania, a efektami dzielimy się w specjalnie stworzonej grupie wsparcia dla kursantów, raz w tygodniu spotykamy się również z Basią na żywo, gdzie dostajemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Polecam wszystkim z całego serca kurs „Fotografia dziecięca z odrobiną magii”, w który Basia włożyła ogrom serca i pracy, jestem nim zachwycona. Dziękuję Basiu, dzięki Tobie zagadnienia bardzo trudne dla mnie stały się jasne, wszystko podałaś na tacy, wystarczy teraz tylko wszystko wdrożyć w życie, gdy będzie już taka możliwość :).

Sylwia

Jestem początkująca w fotografii, nie miałam pojęcia CO i gdzie ustawić w aparacie, moje zdjęcia były takie sobie, dlatego zdecydowałam się na kurs z Basia. Obaw miałam mnóstwo czy sobie poradzę?! czy ten kurs jest jest dla mnie?!czy sprostam zadaniu ?! Wiedziałam że Basia nie pozwoli żebym sobie tylko przeglądała nagrania. Wiedziałam ze będzie chciała zobaczyć moje postępy, wiedziałam że jest wymagająca i tego najbardziej się bałam. Ale też wiedziałam że w razie problemów pomoże w sposób profesjonalny. I wiecie co wam powiem TAK!!!Ten kurs jest dla Was !!!! Basia zrobiła kawal dobrej roboty przekaz jest prosty, tłumaczenie w jaki sposób Basia to robi jest cudowny i ten jej anielski głos i może to głupie ale przy ostatnim odcinku zrobiło mi się tak smutno,że to jest koniec. DZIĘKUJĘ Basiu za tak cudowna przygodę i myślę ze nie ostatnią.

Ewelina Jømne

Ten kurs pozwolił mi uporządkować zdobywaną wybiórczo wiedzę. To wspaniały elementarz wiedzy, w który Basia włożyła ogrom pracy. Z każdą lekcją masz coraz większą ochotę zabierać aparat w plener. Basia odpowiada na każde pytanie i nigdy nie zostaniesz zostawiony sam sobie z wątpliwościami czy niejasnościami. Wady? Tylko jedna….. Kurs wciąga. Gdy już zaczniesz nie będziesz chciał przerwać i pochłoniesz cały materiał na jednym tchu. Polecam z całego serca!

Kasia Piechocka

Jeżeli znacie Basię, to doskonale wiecie jak ciepła i serdeczna to osoba. Jak lubi dzielić się wiedzą i powiem szczerze, ma do tego niesamowity dar. Na kurs czekałam z niecierpliwością i pokładałam w nim olbrzymie nadzieje. Jestem na początku swojej zawodowej drogi fotograficznej. W mojej głowie panował dotąd duży bałagan, kłębiło się wiele pytań, niejasności, przede wszystkim obaw. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że trzy tygodnie kursu zmieniły wszystko. Basia dosłownie chwytając za rękę poprowadziła mnie przez wszystkie zawiłości, meandry fotografii dziecięcej. Kurs jest tak skonstruowany, by krok po kroku budować solidne fundamenty wiedzy i wynieść Twoją fotografię na wyższy poziom. Tak właśnie się czuję. Mam poczucie ogromnej wartości umiejętności zdobytych na kursie. Jestem bogatsza nie tylko o wiedzę, praktykę bo w kursie nie leniuchujemy:), ale również ogromne wsparcie Basi na każdym etapie kursu. Jeżeli zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie, bez znaczenia na jakim etapie swojej fotograficznej drogi jesteś, a chcesz wznieść się ponad przeciętność, ten kurs jest najlepszym wyborem:). Wybierz się w podróż do Basiolandii, a magii w niej znajdziesz znacznie więcej niż odrobinę!;) Ja już zazdroszczę Tobie tej wyprawy! Basiu, dziękuję za ten wyjątkowy czas! Czekam z niecierpliwością na kolejne Nasze spotkania:)

Karolina

Kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii to moje odkrycie tego roku. Bardzo sceptycznie podchodziłam do niego bo wydawało mi się że nie można niczego nauczyć się online, w końcu potrzeba pracy twarzą w twarz z żywym człowiekiem który wszystko pokaże, poinstruuje, wyłapie błędy skoryguje je, odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Pełne zaskoczenie, bo filmiki instruktażowe są skonstruowane w taki sposób żeby każdy mógł zobaczyć i się nauczyć jak obsłużyć aparat, wszystko wytłumaczone w prostym językiem bez fotograficznego bełkotu który tylko profesjonalny fotograf może zrozumieć. Kurs nie skupia się tylko na zagadnieniach technicznych ale obejmuje też takie aspekty jak komunikacja z klientem, dobór stylizacji i dodatków a także wybór pleneru i praca ze światłem i modelem. Dodatkowa Basia zaraża optymizmem, motywuje do pracy i nie traci wiary w moje możliwości. Do każdej lekcji są zadania domowe które są oceniane w zamkniętej grupie kursantów gdzie panuje przyjazna i wesoła atmosfera, a raz w tygodniu spotkanie na żywo w internetach gdzie można otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania i wszelkie wątpliwości są rozwiewane. Gorąco polecam każdemu, bo nawet osoba która już aparat potrafi obsłużyć znajdzie w tym kursie wartościowe rzeczy i na pewno na tym skorzysta. Dziękuję Ci Basiu za ten kurs, wyobrażam sobie jak dużo pracy włożyłaś w jego przygotowanie i jak bardzo zaangażowana jesteś teraz w trakcie jego trwania, jesteś niezwykłą osobą i bardzo się cieszę że na Ciebie trafiłam. Już nie mogę się doczekać kolejnego kursu który mam nadzieję będzie obejmował interesujące mnie zagadnienia.  

Marta

Kurs jest przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nawet jeśli nie jest się początkującym fotografem. Basia przystępnie wszystko tłumaczy, a właściwie wyjaśnia najdokładniej jak się da, każda kwestię. Wiele informacji jest unikatowych, nie znajdzie się ich nigdzie indziej. Basia jest instruktorem z powołania. Udziela się w kursie, pomaga i wspiera. Nauczycielka idealna:). Kurs zawiera mnóstwo ważnych informacji, jest wręcz naszpikowany foto szczegółami. Polecam każdemu, kto brakuje pewności w fotograficznym biznesie, każdemu kto chce się podszkolić, właściwie to każdemu:). Szczerze polecam!

Małgorzata

Właśnie skończyłam u Basiolanfdii kurs o-nline „Fotografia dziecięca z odrobiną magii”. Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem kursu . Przeglądałam wielu fotografów z podobnymi kursami, wahałam się, czy oby na pewno kupić taki kurs przez internet i nie zawiodłam się wybierając Basię. Od początku zależało mi na uporządkowaniu mojej wiedzy, udzieleniu i wyjaśnieniu w prosty sposób tajników fotografii – i tak właśnie było. Nikt tak nie przykuł mojej uwagi jeśli chodzi o zdjęcia jak Basiolandia. Często miałam plany na naukę fotografii, ale niestety z marnym skutkiem, zaczynałam a później zwyczajnie poddawałam się. Potrzebowałam kogoś kto przekaże mi magię i rozpali iskierkę do dalszej pracy. Nie rozczarowałam się, Basia rewelacyjnie tłumaczy, wyjaśnia , zadaje ćwiczenia, pilnuje na jakim jesteśmy etapie i sumiennie sprawdza zrobione przez nas zadania. Lekcje były rozłożone na tygodnie, a były tak wciągające, że chciało się robić lekcja po lekcji. Z kursu jestem bardzo zadowolona, dodał mi skrzydeł do dalszej pracy w kierunku fotografii. Mam nadzieję, że Basia będzie dumna z moich postępów odnośnie zdjęć .  Mega polecam kurs i BASIOLANDIĘ PHOTOGRAPHY!

Monika

Gorąco polecam kurs online . Kurs prowadzony jest w bardzo przejrzysty sposób. Wszystkie zagadnienia są bardzo precyzyjnie wytłumaczone przez autorkę, natomiast dopełnieniem są spotkania online. Po ukończeniu kursu wreszcie nie boję się swojego aparatu i co najważniejsze nie robię już zdjęć na automacie. Dzięki platformie mogę wrócić do wybranego zagadnienia gdy coś jeszcze mnie nurtuje. Naprawdę gorąco polecam i czekam na następny kurs.

Patrycja

Z całego serca polecam kurs online u utalentowanej fotograf Basiolandii Photography. Basia jest perfekcjonistką w nauczaniu, w bardzo jasny i szczegółowy sposób wyjaśnia wszystkie tajniki fotografii, mój aparat niema już przede mną tajemnic. Dodam ze to nie był mój pierwszy kurs fotograficzny ale dopiero po tym kursie nabrałam wiatru w skrzydła.. Kurs jest bardzo fajnie podzielony na różne tematyczne moduły od A do Z. Kurs jest idealny dla zabieganej mamy, można swobodnie wracać do lekcji o każdej porze. Podobało mi się to że musieliśmy wykonywać zadania, które Basia oceniała i zawsze była do naszej dyspozycji. Spotkania Live online spowodowały że nie odczułam nawet ze to kurs online, fajnie było zobaczyć się na żywo i porozmawiać. Po ukończeniu kursu wszyscy znajomi podziwiają moje fotografie i zobaczyli u mnie progres. Jestem szczęśliwa i wdzięczna Basi za ogrom wartościowej wiedzy. Basiu jeszcze raz dziękuję 🙂

Ewa

Kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii w Akademii Magicznej Fotografii to nie jest zwykły kurs fotografii, jakie można spotkać na każdym kroku. To jest fantastyczna przygoda, magiczny spacer, który przechodzi się będąc prowadzonym za rękę przez Basię. Jest jak najlepsza książka, od której nie można się oderwać. Basia w hipnotyzujący sposób przekazuje wiedzę, chce się chłonąć więcej i więcej. Kurs zbudowany jest w taki sposób, że absolutnie każdy znajdzie czas, by móc czerpać z niego wiedzę. Zawiera trzy moduły podzielone na 6 lekcji, które można przerabiać w optymalnym dla siebie czasie dostosowując wszystko do własnego planu i rytmu dnia. Moim założeniem było przerabianie jednej lekcji dziennie, ale kurs tak mnie pochłonął, że nie mogłam oderwać się od niego i łapałam każdą chwilę dnia, by robić jak najwięcej. Filmy są zmontowane z dużą starannością, nic w tle nie rozprasza uwagi, dzięki czemu bez problemu można skupić się na przekazywanej treści. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są obrazowo i prosto, nie sposób czegokolwiek nie zrozumieć. Techniczne, teoretycznie trudne tematy, stają się jasne i … łatwe. Dzięki Basi już w drugim dniu Jej kursu zrobiłam swoje pierwsze w życiu zdjęcie w trybie manualnym. Wiedząc, jaki efekt chcę osiągnąć sama świadomie ustawiłam wszystkie parametry! Byłam z siebie dumna!

Martyna

Magia, magia, magia.. Wspaniały kurs z którego bardzo wiele się nauczyłam. Oczywiście mam niedosyt, ale to dlatego, że Basi się chce więcej.  Bardzo polecam kurs dla osób, które chcą zacząć realizować swoją pasję i uczyć się od najlepszych :*

Małgorzata

Kupienie tego kursu to była jedna z moich najlepszych inwestycji. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak jest stworzony. Widać, że Basia włożyła w jego tworzenie mnóstwo pracy i kawał serducha. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że kurs przeprowadza, przez cały proces komunikacji z klientem, dając gotowe rozwiązania, treść umowy czy wiadomości e-mail, które wystarczy zmodyfikować i dopasować do własnego stylu komunikacji. Dla mnie (poza ogromem fotograficznej wiedzy) to również kurs świadomości jakości w pracy fotografa. System pracy w 3 etapach i możliwość podsumowania tego z Basią podczas piątkowych rozmów na żywo, jest bardzo wygodny i daje dużą elastyczność. Zadania, które trzeba wykonywać do każdej lekcji to złoto! Zmuszają do przećwiczenia wszystkiego „na gorąco” a tylko to pozwala na dobre przyswojenie materiału. Polecam z całego serca ten kurs wszystkim, którzy marzą o robieniu magicznych zdjęć a nie wiedzą od czego zacząć.

Elwira

Polecam ten kurs z całego serca <3 Gdy go zaczynałam byłam na etapie podjęcia decyzji o otwarciu działalności fotograficznej i byłam pełna obaw czy jestem na to gotowa. Okazało się, że ten kurs to dla mnie strzał w 10-tkę. Twórczość Basiolandii obserwowałam już od dawna, o kursie dowiedziałam się z platformy Facebook. Został tam ogłoszony konkurs, w którym nagrodą był udział w kursie „Fotografia dziecięca z odrobiną magii” Marzyłam, aby wziąć w nim udział i moje marzenia się spełniły. Basia wybrała mnie, za co jestem bardzo wdzięczna. Kurs zawiera ogromną dawkę wiedzy, dużo przydatnych informacji. Począwszy od podstaw czyli nauki obsługi aparatu, cały proces komunikacji z klientem, planowanie, przygotowanie i wykonanie sesji zdjęciowej. Wszystko to co musimy zrobić, aby klient był zadowolony a my, żebyśmy mogli poczuć dumę z wykonanej przez nas pracy. Najbardziej podobał mi się dział poświęcony komunikacji z klientem. Nigdy bym nie pomyślała, że w tak profesjonalny sposób można rozmawiać z klientem i zadbać o jego potrzeby. Do tej pory nie spotkałam się z kursem, który by zawierał taką dawkę informacji. Polecam go każdemu, kto chciałby dodać swoim fotografiom odrobinę magii a w szczególności tym, którzy myślą aby w przyszłości zająć się wykonywaniem sesji zawodowo. Kurs jest tak skonstruowany, że każda osoba sobie z nim poradzi a prowadząca Basia jest bardzo sympatyczną osobą, która w razie problemów z pewnością pomoże.

Jolanta

Kurs jest wspaniały dla osób, które już działają albo są na początku swojej fotograficznej drogi i marzą aby odbywać sesje dziecięce w plenerze. Kurs jest intensywny, bardzo dużo wiedzy Basia przekazuje. Ale to nie tylko teoria, ale także praktyka i wyciąganie wniosków. Kurs przerósł moje oczekiwania, dostałam w nim dużo więcej niż się spodziewałam. Ten kurs dał Mi solidny grunt aby ruszyć z miejsca i zacząć działać. Kto się zaangażuje w ten kurs całym sobą zrobi olbrzymi krok do przodu.

Barbara

Serdecznie dziękuję Basiolandi za ten kurs jest mega magiczny kurs w ,którym dowiesz się od początku do końca jak obsługiwać aparat do czego są Ci potrzebne parametry jak ich używać .Pomoc na każdym etapie kursu od Basi nieoceniona nie musisz się martwić że czegoś nie zrozumiesz Basia wszystko tłumaczy w bardzo prosty , ale bardzo zrozumiały sposób . Jest to kurs Magiczny i serdecznie wszystkim. Polecam wszystkim a dodam jeszcze że Basiolandia to cudowna osoba o cudownym głosie w który wprowadza Cię w ten Magiczny kurs i prowadzi do końca aby ten kurs ukończyć. Polecam i czekam na inne kursy :-))

Daria

Z całego serca polecam ten kurs. 🙂 Dzięki niemu dostałam nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale i motywacji. Czuję się o wiele pewniej trzymając aparat i zaczęłam dostrzegać miejsca na sesje praktycznie wszędzie. Kurs jest podzielony na moduły i na lekcje, co sprawia, że przyswajana wiedza nie przytłacza. Dodatkowym atutem są także zadania, które od razu pozwalają nam wykorzystać wszystko w praktyce.

Kamila Coner-Banaś

Kurs przedstawia wszystkie etapy potrzebne do zrealizowania profesjonalnej sesji dziecięcej, zaczynając od parametrów w aparacie, komunikacje z rodzicami przed sesja, sesja próbna, komunikacja z dzieckiem, opis rzeczywistej sesji i na koniec podsumowanie. Ten kurs dał mi motywacje i siłę do działania. Basia przygotowała ten kurs z najwyższą dbałością o szczegóły. Kurs jest odpowiedni dla początkujących, ale i dla tych którzy już działają w tym biznesie. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim, którzy się zastanawiaj gorąco polecam, bo warto!!!!!!🙂

Olga

Ogromnie się cieszę, że mogłam wziąć udział w kursie przygotowanym przez Basię. Fotografią interesuję się odkąd pamiętam, jednak zawsze było to na amatorskim poziomie. Dzięki formule kursu tj. podziale na teorię i zadania do wykonania, mogłam od razu wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Pisanie wniosków do prac domowych pozwalało na utrwalenie przyswojonej teorii. Język którego używa Basia jest zrozumiały bez zawiłych pojęć, w przystępny sposób pomaga oswoić się z naszymi aparatami i ich ustawieniami. Basia podchodzi do każdego kursanta bardzo indywidualnie, oceniając zadania podkreśla plusy i pomaga eliminować błędy, rozwiewa wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada na pytania. Mobilizując w ten sposób do dalszej pracy i nauki. Z kursu wyniosłam dużo więcej niż się spodziewałam. Nauczyłam się, że fotografowanie to nie tylko ładne zdjęcia, ale też komunikacja z klientem, podejście do modela, przygotowanie do sesji, na które składa się szukanie plenerów, wybór stylizacji i sesja próbna. Uczestnicząc w tym kursie nie odczuwa się, że jest to kurs internetowy. W czasie spotkań z Basią online, które odbywały się na żywo uzyskiwałyśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Uważam, że kurs jest odpowiedni dla każdego bez względu na stopień zaawansowania w fotografii. Można zdecydowanie znaleźć coś dla siebie, poszerzyć wiedzę i nauczyć się wielu ciekawych, nowych rzeczy. Już teraz widzę jak wiele się nauczyłam, jak inaczej wyglądają moje zdjęcia. Każda minuta, którą poświęciłam na oglądanie przygotowanych lekcji, naukę, wykonywanie powierzonych zadań już zaprocentowały. Mam zupełnie inne spojrzenie przez obiektyw na otaczający mnie świat. Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o rozpoczęciu kursu nie wahałabym się ani sekundy! Jedno wiem na pewno.. z Basią masz możliwość stać się fotografem z prawdziwego zdarzenia, który będzie tak jak ona robił magiczne zdjęcia! Kurs Basi dodał mi skrzydeł, pokazał, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, pozwolił zrozumieć zawiłe aspekty i przede wszystkim nauczył bardzo dużo. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów organizowanych w Akademii Magicznej Fotografii. Polecam każdemu z całego serca.

Ela Nowak Bodaj

Basiu bardzo Ci dziękuję. Za pięknymi magicznymi zdjęciami ukrywa się cudowna osoba, mająca zasób wielkiej wiedzy, pełna uroku i klasy (taka dobra Kŕolowa ;). Wiedza jaką mi przekazałaś była przygotowana na najwyższym poziomie. Wszystko było przedstawione w jasny i klarowny sposób. W czasie tego kursu odkryłam mnóstwo możliwości mojej bestii (aparatu) które wcześniej wydawały mi się barierą nie do pokonania. Informacje zawarte w kursie były przygotowane rzetelnie i z wielką klasą. Ogrom władzy jaki mi przekazałaś pozwoliła mi zrozumieć jaki wpływ ma światło na parametry, a co ważne jak decydować i zażądać światłem, jak zażądać ostrością, jak tworzyć trójwymiar, że to co mam przed sobą w obiektywnie nie jest płaskie. Myślę, że magia Twoich zdjęć pochodzi z Twojego serca, z Twojej osobowości. Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Magdalena

Właśnie, skończyłam kurs i 3 tygodnie a aparat bestią przestał być – tak jak Basia obiecała, prosto i rzetelnie wytłumaczone. Pierwszy tydzień owszem trudny ale jak go przeszłam kolejne były łatwiejsze. Dziś mam wielka satysfakcję, że ten bardzo intensywny kurs przeszłam -Basiu tak jak w „umowie„ co obiecane przed kursem to dostałyśmy na kursie – dziękuje, polecam 🤩

Agnieszka

Tutaj jest czas dla każdego uczestnika , do każdego jest indywidualne podejście. Ja nie trafiłam na kurs jako zupełnie początkująca osoba ale to co tutaj jest omawiane to prawdziwa skarbnica wiedzy, kurs daje rozwój, pozwala robić lepsze zdjęcia. Po kursie zaczęłam bardziej świadomie dobierać garderobę do sesji, zwracać uwagę na wiele szczegółów, umiem zaplanować sesje i wiem co jest kluczem do 100 % zadowolenia z sesji po obu stronach, czyli fotografia i klienta. Mogę z całego serca polecić kurs online każdemu. Dziękuję Basiu za wspaniałe trzy tygodnie.

Anna

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego kursu fotografii który pasowałby do mnie i do tego czego oczekiwałam. Poszukiwania trwały 2 lata. Skrupulatnie obserwowałam fotografów oferujących kursy. Jednak dopiero Basia swoją twórczością, sposobem bycia i w końcu podcastami , dała mi poczucie że na jej kursie skorzysta mój rozwój fotograficzny najwięcej. Nie jesteś pewny/ pewna posłuchaj Basi podcastów a kurs online będzie nie tylko ich wspaniałą kontynuacją ale cudownym uzupełnieniem i przygotuje cie do pracy fotografa . Kurs jest zbudowany w taki sposób żeby każdy miał możliwość przygotowania swoich umiejętności do kolejnych etapów i nie zostawał w tyle. Basia jest nie tylko świetnym fotografem ale i wspaniałym pedagogiem i z wielką pasją dzieli się z nami swoją niezwykle obszerną wiedzą. Są więc cudowne zadania domowe, różnorodne ćwiczenia fotograficzne pomagające bardzo zrozumieć fotografie. Na kursie nic nie jest pozostawione przypadkowi , Basia wspaniale go zaplanowała i dzięki temu masz kogoś kto cię prowadzi niemalże za rękę . Tutaj jest czas dla każdego uczestnika , do każdego jest indywidualne podejście. Ja nie trafiłam na kurs jako zupełnie początkująca osoba ale to co tutaj jest omawiane to prawdziwa skarbnica wiedzy, kurs daje rozwój , pozwala robić lepsze zdjęcia. Po kursie zaczęłam bardziej świadomie dobierać garderobę do sesji, zwracać uwagę na wiele szczegółów, umiem zaplanować sesje i wiem co jest kluczem do 100 % zadowolenia z sesji po obu stronach , czyli fotografia i klienta. Mogę z całego serca polecić kurs online każdemu. Dziękuję Basiu za wspaniałe trzy tygodnie.

{"video_yurl":"true"}

 

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ?

 

 • Najpierw ogarniemy żelazne podstawy fotografii, bez których nie ruszysz do przodu.
 • W prosty i praktyczny sposób przeprowadzę Cię przez podstawy fotografii, abyś mogła od tej pory robić zdjęcia świadomie.
 • Poskromisz BESTIĘ, czyli nauczysz się obsługi swojego aparatu.
 • Zaczniesz pracować w trybie MANUALNYM, z rozmysłem decydując o poszczególnych parametrach.
 • Dowiesz się jak robić, ostre zdjęcia, zdjęcia z rozmytym tłem, zdjęcia w ruchu itd.
 • Odkryjesz jak pracować ze światłem w plenerze.
 • Nauczysz się jak wybierać plener odpowiedni do sesji.
 • Zaplanujesz samodzielnie sesję zdjęciową.
 • Dowiesz się jak budować całą stylizację do sesji.
 • Opanujesz sztukę dobierania kolorów i dodatków.
 • Dowiesz się jak ważna jest jasna komunikacja przed sesją.
 • Nauczysz się jak prowadzić sesję, aby było to miłe doświadczenie dla Ciebie i Klienta.
 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.
 • Poznasz POMOCNIKÓW FOTOGRAFA, czyli rzeczy, które pomogą Ci podczas sesji.
 • Zdradzę Ci jaki jest przepis na zrobienie MAGICZNEGO ZDJĘCIA.

 

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS ONLINE.

To  3-tygodniowy intensywny program szkoleniowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze przygotowania

i wykonania dziecięcej sesji zdjęciowej w plenerze, a efektem będą magiczne zdjęcia. 

 

 

Cały kurs jest oparty na mojej 

AUTORSKIEJ UNIKATOWEJ FORMULE 

P3 – MAGICZNA TRÓJKA.

 

Kurs jest tak zbudowany, aby w płynny sposób przeprowadzić Cię przez cały proces zaczynając od powtórzenia podstaw, poprzez solidne przygotowanie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej, z której będziesz mieć cudowne zdjęcia. 

Zdjęcia będą przyprawione odrobiną MAGII, która sprawi, że Twoja FOTOGRAFIA wzniesie się na wyższy poziom.  

Kurs jest stworzony na bazie mojego 6 letniego doświadczenia w pracy fotografa i 3 letniego doświadczeń organizatora
i  prowadzącej swoje autorskie Warsztaty Fotografii Dziecięcej. 

 

KURS RUSZA 12 PAŹDZIERNIKA O 7.OO. PRACUJEMY RAZEM PRZEZ 3 TYGODNIE,

ABYŚ JESZCZE TEJ JESIENI ROBIŁA MAGICZNE ZDJĘCIA.

Recenzje Kursu

5

5
38 ocen
 • 5 gwiazdek38
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Fotografia dziecięca z Odrobiną Magii 4 -Edycja

  5

  KURS JEST ZROBIONY PROFESJONALNIE,Z PEŁNA DAWKĄ MAGICZNEJ WIEDZY PRZEKAZYWANY W PROSTY I CIEKAWY SPOSÓB.TAM NIE MA NUDY ! JEST MNÓSTO ZADAŃ TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH . SĄ ONE SPRAWDZANE PRZEZ BASIĘ SOLIDNIE I SPRAWIEDLIWE . ATMOSFERA PANUJĄCA NA KURSIE JEST NIE DO OPISANIA NIE MA TAM NIENAWIŚCI,JEST DUŻO POMOCY ZE STRONY BASI ORAZ KURSANTÓW.PO KURSIE CZŁOWIEK SIĘ ZMIENIA ,MÓZG POCHŁANIA TYLE WIEDZY ,ŻE PRZENOSI NAS NA INNY ŚWIAT .TA MAGIA JAKA TAM PANUJE JEST NIE DO OPISANIA . BASIU JESTEM CI OGROMNIE WDZIĘCZNA ZA TWOJE WSZYSTKIE RADY . JESTEM Z SIEBIE DUMNA I WIEM ,ŻE TERAZ POKONAM WSZYSTKIE PRZESZKODY W FOTOGRAFI JAKIE STANĄ PO MOJEJ STRONIE . MAŁYMI KROCZKAMI LECĘ SPEŁNIAĆ NASTĘPNE MARZENIA . JEDNO SIĘ JUŻ SPEŁNIŁO (UKOŃCZENIE KURSU Z SUKCESEM ) KAŻDA WIELKA DROGA ZACZYNA SIĘ OD POSTAWIENIA PIERWSZEGO KROKU MOIM PIERWSZYM KROKIEM BYŁ KURS U BASIOLANDIA KTÓREGO NIE ŻAŁUJE I Z CAŁEGO SERCA POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE POZNAĆ TAJEMNICE PIĘKNYCH MAGICZNYCH ZDJĘĆ ! Bądźmy więc zawsze gotowi podążać ścieżką naszych marzeń.
  DZIĘKUJE I MAM NADZIEJE ,ŻE DO ZOBACZENIA .

 2. magiczna przygoda z Basiolandią

  5

  Kurs przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, ale również dla zawodowych fotografów. Zaczynałam kurs pełna obaw i wątpliwości. W dniu rozpoczęcia kursu po raz pierwszy trzymałam aparat w rękach. Nie ukrywam strach paraliżował w najprostszych zadaniach. Lecz małymi kroczkami nauczyłam się swojego aparatu i tak kolejne zadania były tylko przyjemnością. Basia potrafi w niezwykły sposób przekazywać swoją wiedzę. Chce się jej po prostu słuchać dalej i dalej 🙂 Każdego kursanta traktuje indywidualnie. Wspiera, pomaga, chwali, daje cenne uwagi, mobilizuje. Potrafi wyciągnąć z każdego to co najważniejsze… siłę do walki o swoje marzenia. Polecam z całego serca!!!!

 3. Beata Świderek

  5

  Kurs z Basiolandia to strzał w 10! Niesamowity materiał szkoleniowy przekazany w łatwy i zrozumiały sposób. To zdecydowanie kurs dla początkujących fotografów jak i dla profesionalistów , którzy szukają inspiracji. Jestem bardzo zadowolona ,że wzięłam udział w tym kursie. Nabrałam pewności siebie z pracą z moim aparatem. Jestem bardziej świadoma tego co robię. Moduł poświęcony komunikacji z klientem to coś z czym wcześniej się nie spotkałam. Wiedza, którą zdobyłam daje mi większe możliwości do samorealizacji moich marzeń związanych z fotografią. Jestem zdecydowanie bardziej przygotowana do pracy z klientami poprzez wiedzę jak mam przeprowadzać sesje, jak się do niej przygotować, jakich dokonać formalności, jak rozmawiać z klientem, z małym modelem. Jeśli czujesz że czegoś jeszcze nie wiesz z zakresu fotografii dziecięcej czy podstaw fotografii ogólnie ten kurs jest w 100% dla Ciebie! Nie zastanawiaj się . Basia to niesamowita kobieta i fotograf, która idealnie przekazuje wiedzę. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

 4. Dorota Łopatka

  5

  Długo zastanawiałam się nad wykupieniem kursu u Basi. Już jakiś czas fotografowałam, nie byłam zupełnie początkującą osobą. Nie zawiodłam się, tak jak obiecywała Basia ten kurs to prawdziwa PETARDA. Ogrom WIEDZY i sposób jej przekazywania niezwykle mnie zaskoczył. To nie jest kolejny kurs online gdzie zasypiasz już na samym początku i nie rozumiesz trudnych zwrotów fotograficznych. Tutaj jest PROSTO i KONKRETNIE. Nie da się ukończyć tego kursu i czegoś nie rozumieć. Basia jest niezwykle otwartą osobą od której emanuje cudowna ENERGIA. Cierpliwie tłumaczy a w razie potrzeby służy POMOCĄ. Oglądając filmy chce się więcej i więcej. Wiedzę chłonie się jak gąbka. Jestem bardzo ZADOWOLONA, MEGA ZMOTYWOWANA, PEWNA SIEBIE a przede wszystkim mam świadomość, że jestem bardzo dobrze PRZYGOTOWANA do dalszego działania w dziedzinie fotografii. Łezka kręci się w oku, że tak szybko minął nasz wspólny czas na kursie. Dziękuję Basiu, dziękuję wszystkim kursantom 4-tej edycji kursu Fotografia dziecięca z odrobiną magii :-* Do zobaczenia w internetach i innych miejscach 🙂

 5. Rewelacja

  5

  Basiu 🙂
  Bardzo Ci dziękuję za te 3 tygodnie. Twój kurs to petarda. 🙂 Poza wiedzą jaką nam przekazujesz, tą merytoryczną i tą praktyczną, przekazujesz BARDZO pozytywną energię. Każdej lekcji słuchałam z uwagą i robiłam notatki. Współpraca z Tobą to sama przyjemność. Twoje wsparcie i motywacja daje pozytywnego “kopa” do działania. Uwielbiam Cię 🙂 Kurs polecam każdemu ❤

 6. Magia to praca

  5

  Jeśli szukasz kursu, konkretnego dobrego kursu fotografii dziecięcej , to jesteś w idealnym miejscu! To nie jest jakiś kurs, a kupa mięsa, sam konkret, przemyślany materiał, wszystko krok po kroku. Kurs jest wymagający i o to chodzi! Tylko naszą pracą zdobędziemy założone cele a Basia przez całe trzy tygodnie stoi na straży naszego postępu w nauce i sukcesu. Polecam z całego serca, kurs wart każdej złotówki i każdej godziny spędzonej na nauce! <3

 7. Kurs on line 4 edycja

  5

  Basiu, mam w sercu wielką wdzięczność za Twoją pracę jaką włożyłaś w stworzenie tak wspaniałego kursu, za całą wiedzę, którą przekazujesz. Oprócz wiedzy teoretycznej, którą można było przećwiczyć w praktyce, mnóstwo było wiedzy praktycznej, prowadzącej do bycia profesjonalistą. Masz wielki dar przekazywania wiedzy, jak też systematyzowania jej. Kurs jest wspaniały, czekam na kolejne! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

 8. Maja K

  5

  Kurs u Basi sprawił że ruszylam z miejsca do przodu. Wiedza zdobyta na kursie sprawila nie tylko magię na mojej fotografii ale tez w sercu i duszy. Kurs pozwolił mi nabrać odwagi oraz pewności siebie a Basia to wspaniała kobieta która swoim podejściem do ludzi sprawia że, człowiek odnajduje swoje wartości. Polecam każdemu kurs, a szczególnie tym którzy nie mają pojęcia od czego zacząć swoja cudowną przygodę z fotografią. Zadania sie wykonuje z czystą przyjemnością ponieważ Basia daje bardzo duzo pozytywnej energii na lekcjach i bardzo motywuje do pracy. Te trzy tygodnie sprawiły ogromną magię na fotografii i nawet w życiu codziennym. Dziękuję bardzo Basiolandi za cudownie spędzone chwile , dostęp do kursu mam przez 365dni i napewno zajrzę tam nie raz jak zabraknie mi motywacji 👍💪💪💪💖💖💖

 9. Szukanie magi z Basia 😉

  5

  Basiu, chciałam Ci serdecznie podziękować, ale w pierwszej kolejności nie za fotograficzną wiedzę, ale że postawiłaś mnie do pionu. Tak proszę Państwa, Basia jest doskonała mentorką i potrafi jak nikt zmotywować człowieka do poukładania swojego życia i zawalczenia o własne marzenia. Wiec kiedy już zostałam umocniona w wierze we własne siły i dotarło do mnie, że nic się samo nie zrobi – ruszyłam do boju. W ciągu trzech tygodni Basia wbiła mi do głowy jak ważne jest szczegółowe planowanie sesji, stawianie sobie celów, komunikacja z klijentem oraz co najważniejsze robienie zdjęć, które mają w sobie magię. Oczywiście tam, gdzie jest jak w bajce zazwyczaj istnieją też bestie. I każdy ma swoją. Ja moja ogarnęłam przy pomocy Basi, z czego jestem bardzo dumna 😉 Tryb manualny był dla mnie czarną magią, a Basia w prosty sposób odczarowała dla mnie fotograficzną rzeczywistość. Oczywiście nie żeby było tak słodko, to mam jedno ale… 😭A mianowicie: chcę więcej i więcej i więcej… Basia rozpaliła we mnie ogień fotograficznej pasji i już z utęsknieniem czekam na cd. Jeszcze raz serdecznie polecam, a Tobie Basiu,dziękuje nie tylko za naukę fotografowania ale również za nadzieję i dodanie wiatru w skrzydła. 😘🙏🏻🌺

 10. Magia i magiczne osoby są wśród nas

  5

  Kto się zastanawia czy się zapisać na szkolenie to zdecydowanie polecam. Ja jestem na początku swojej drogi fotograficznej. Miałam podstawową wiedzę na temat robienia zdjęć, ale kurs Basi pozwolił mi sobie wszystkie rzeczy poukładać i dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy, o których nikt nie mówi w internecie. Basia musiała włożyć kawał pracy i czasu w cały ten materiał bo wszystko jest jasno i przejrzyście przedstawione. Każdy na pewno wyciągnie z tego szkolenia mega dawkę wiedzy. Dla mnie osobiście ważna była możliwość zadawania Basi pytań czy to na livach czy na grupie. Zawsze wyczerpująco nam odpowiadała. Co tu dużo mówić Basia jest magiczna, jak jej magiczne zdjecia. Nie jest ona tylko fotografem ale dla mnie także psychologiem, który słowami potrafi dowartościować człowieka, aby walczył o swoje fotograficzne marzenia. Basiu po prostu DZIĘKUJĘ Patrycja Sz.

 11. Kurs online z Basią

  5

  Na stronę Basiolandia trafiłam w poszukiwaniu fotografa do mojej sesji ciążowej. Zaczęłam przeglądać galerię i zauroczyły mnie zdjęcia wykonane przez Basię, były po prostu magiczne. Nasza sesja była super i zdjęcia oczywiście też <3
  Nigdy nie planowałam żadnego kursu fotograficznego, bo nie zajmuję się tym na co dzień. Aparat wykorzystuję głównie w podróżach. Na stronie Basiolandia.com przeczytałam, że w październiku rusza ostatnia w tym roku edycja kursu Fotografia dziecięca z odrobiną magii, hmm.. pomyślałam, że może warto wykorzystać nadmiar wolnego czasu (zaczynałam właśnie urlop macierzyński i miałam wolne od pracy) i zrobić coś pożytecznego dla siebie 🙂 Moje zdjęcia nie zawsze wychodziły tak jak tego chciałam, więc pomyślałam, że taki kurs mógłby się przydać 🙂 To była dobra inwestycja. 3 tygodnie minęły bardzo szybko.
  Basia jest świetnym nauczycielem i fotografem, a kurs jest doskonale zorganizowany. Podzielony na moduły, każdy o innej tematyce. Do każdej lekcji są zadania z terminem realizacji, które nieźle motywują do pracy. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy z obsługi aparatu, o których nie miałam wcześniej pojęcia, ale też jak podejść do klienta i jak zorganizować sesję. Przy okazji robienie sesji pluszakom w lesie było świetną zabawą 🙂 Zdobytą wiedzę na pewno wykorzystam w przyszłości.
  Myślę, że kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i tych którzy mają już doświadczenie w fotografowaniu. POLECAM!

 12. 4 Edycja Kursu online

  5

  Witam Cię serdecznie.Jeżeli właśnie czytasz moją opinię o kursie online Fotografia dziecięca z odrobiną magii to wiedz ,że lepszego innego miejsca na pogłębienie swojej wiedzy w tym temacie na internetach nie znajdziesz.To tutaj u Basi nauczyłam się w końcu obsługi swojego aparatu.To tutaj poznałam zasady komunikacji z klijentem ,stylizacji ubioru modela,czy nowego spojrzenia na krzaczek w ogródku,który może okazjać się magicznym krzaczkiem.Patrząc na siebie sprzed 3 tygodni przed kursem jestem w szoku ,że w takim szybkim czasie w miłej atmosferze kursu zdobyłam tyle wiedzy.Zadania czasami były wyzwaniem,czasami brakowało sił i czasu albo zwyczajnie mi się nie chciało ,ale Basia dodawała mi otuchy i przysłowiowy kopniak w postaci energetycznego komentarza pod zadaniem sprawiał ,że człowiekowi mimo przeciwności losu się chciało biec dalej.Lepiej nie mogłam wybrać i trafić.Bardzo polecam,nie wahaj się.To tu zaczniesz patrzeć na fotografię szerzej niż dotychczas.
  Magdalena.

 13. 4 edycja kursu fotografii dziecięcej z odrobina magii

  5

  Długo szukałam swojego hobby i tak przypadkiem natrafiłam na kurs u Basi i to było to co odrazu mi się spodobało. Najpierw przeglądalam profil Basiolandii potem robiłam krótki kurs o wprowadzeniu do fotografii a nareszcie potem zdecydowałam sie na kurs z odrobiną magii kiedy tylko usłyszalam o tym i nie załuję. Kurs ten jest bardzo dobrze zorganizowany, omawia od początku podstawy posługiwania się aparatem a mianowicie manualne ustawienia czego nigdy wczesniej nie potrafilam ustawiać i nie wiedziałam na co zwracać uwagę, równiez na kursie online mozna duzo dowiedzieć sie jak pracować ze światłem, jak komunikować się z klientem i wiele innych porad i zastosowań jakich potrzebujemy do pracy z fotografią. W dodatku Basia jest super mentorką i zawsze sprawdza prace i pomaga odpowiadając na wszystkie pytania i daje wszelkie wskazówki. Bardzo polecam ten kurs i dla początkujących i dla tych co już działaja bo zawsze mozna sie czegoś nowego dowiedzieć. Dziękuję Basiu za każdą pomoc i przygotowanie nas do pracy fotografa. A ja dalej bede działać i rozwijać swoje hobby☺️

 14. Podążając za marzeniami

  5

  Basiu naprawdę dziękuję za ten kurs. Sprawił że nabrałam chęci na więcej… Wcześniej myślałam że nic moje starania nie dają i po kilku próbach się poddałam. Ty dałaś mi wiarę że można więcej że warto walczyć o marzenia. Moja fotografia po wiedzy jaką zdobyłam dzięki kursowi i zadaniach jakie musiałam wykonać stała się bajkowa. Przed kursem umiałam już posługiwać się trybem manualnym, ale nie wiedziałam o wszystkich możliwościach mojego aparatu a dzięki Tobie je odkryłam. Dowiedziałam się jak pracować z klientem, światłem, jak poradzić sobie w różnych sytuacjach podczas sesji. Motywowałaś do działania i wspierałaś podczas gdy nie zawsze było łatwo. Jeszcze raz dziękuję ☺ Jesteś najlepsza!!!

 15. To zupełnie inny kurs niż się tego spodziewałam!

  5

  To zupełnie inny kurs niż się tego spodziewałam!
  I prawdopodobnie najbardziej potrzebny mi w aktualnej sytuacji życiowej i zawodowej. A konkretnie – w mojej fotografii.
  Dotychczas przerobiłam już kilka kursów: i stacjonarnych, i online. Każdy z nich był naprawdę dobry. Dzięki nim poznałam wiele „technikaliów” i sztuczek niezbędnych w tej pracy. Ale w dotychczasowych kursach brakowało mi tego „czegoś”; tej magii; tego specyficznego kontaktu z trenerem… myślę, że brakowało mi podejścia do tematyki od strony „kobiecej”. To trudno wyjaśnić, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi… Po prostu na tym kursie otrzymałam to „coś”.
  Nie wiem, czy przekazałaś nam całe swoje know-how. Ale na pewno dałaś bardzo solidne podstawy do udzielania profesjonalnych usług fotograficznych. I wcale nie chodzi mi o kwestie zarabiania (przy czym wcale nie umniejszam tej kwestii, gdyż trzeba opłacać rachunki)! Myślę o profesjonalizacji organizacyjnej samych sesji fotograficznych. Pomogłaś mi wszystko poustawiać na swoich miejscach. To było niesamowite widzieć jak w trakcie tych trzech tygodni, pracując z ludźmi na moich sesjach fotograficznych, z każdym niemal dniem poprawia się organizacja mojej pracy.
  Jeśli chodzi o” technikalia” to w kursie podstawy są wystarczająco wytłumaczone. Każdy kto do tej pory nie potrafił obsługiwać trybu manualnego, po kursie już wie co i jak.
  Z uwagi na owe know-how, rozpoczynające się od momentu uświadomienia sobie czym osoba aspirująca do miana fotografa chce się zając, jakiej fotografii się poświęcić, poprzez organizację sesji i kwestie praktyczne oraz techniki fotograficzne, aż do stania się świadomym „zatrzymywaczem magii czasu”, czyli fotografem. To bezcenne.
  Bardzo Ci Basiu dziękuję za ten kurs. Cudowny, piękny i wspaniały. To nie tyle kurs z odrobiną magii, co po prostu magiczny kurs. A dzięki takiej fotografii magia istnieje!
  Jedyne, o co mogę Cię prosić, to o przysłowiowe „jeszcze”!
  Pozdrawiam Lena

 16. Monika

  5

  Bardzo sie ciesze ze moglam dolaczyc do tak wspanialej grupy a przede wszystkim czerpac wiedze od naszej mentorki Basi. Kurs byl bardzo dobrze podzielony i skonstruowany, wszystko bylo jasne i klarowne. Basia ma dar do przekazywania wiedzy a w szczegolnosci motywowania do dzialania. Nigdy jeszcze nie spotkalam sie z taka osoba, ktora oddaje cale serce i dusze w prace ktora kocha. Musze przyznac ze to byly bardzo produktywnie spedzone 3 tygodnie.
  Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
  „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył” – Robert Bresson.

 17. Podziękowanie:)

  5

  Przeszłam 3 tygodniowy kurs u Basi:) Od jakiegoś czasu robię już zdjęcia, ale najczęściej w studio. Na kurs zapisałam się, żeby wyjść bardziej w plener, bo w końcu Basia jest mistrzynią sesji plenerowych:) Te trzy tygodnie nauczyły mnie przede wszystkim sumienności , dokładności , planowania sesji, ale także znajdywania odpowiednich miejsc na fotografowanie oraz pracy ze światłem. Teraz już wiem jaka powinna być kompozycja zdjęcia, jak dobrać odpowiednią stylizację oraz co najważniejsze jak pracować z klientem oraz modelem. Chciałam bardzo podziękować za zdobytą wiedzę , za czas jaki Basia włożyła w przygotowanie kursu, za to, że podzieliła się swoim doświadczeniem:) Kurs jest świetny, to moja najlepsza inwestycja 🙂 Gorąco wszystkim polecam !!!

 18. 5

  Jestem po kursie online z Basiolandią. Basia to przemiła osóbka, która potrafi przekazać wiedzę w bardzo łatwy i konkretny sposób. Basia to kopalnia wiedzy! Ona zna odpowiedź na niemal każde pytanie. Odpowiednia osoba na odpowiednimi miejscu. A żeby tego było mało to Basia jest taka normalna, taka kochana, ale potrafi też dać dużego kopa! Cieszę się, że trafiłam właśnie tu. Teraz czuję, że moje zdjęcia będą jeszcze piękniejsze, a sesje bardzo przemyślane. Polecam ten kurs zarówno początkującym, jak i tym, którzy już zajmują się fotografią zawodowo. Dziękuję Basiu i mam nadzieję do zobaczenia! 🙂

 19. Baśniowa opinia

  5

  Zazdroszczę wszystkim, którzy trafili na kurs Basiolandii na początku swojej fotograficznej drogi. Mają mocne podstawy, których mi brakowało. Chaos, mnóstwo straconego czasu, milion wyrzuconych do kosza zdjęć, tego mogłabym uniknąć gdybym trafiła na kurs wcześniej. Brałam udział w wielu kursach unijnych dotyczących zarówno fotografii jak i obróbki zdjęć. Z każdego wyniosłam coś dla siebie, ale żaden nie był tak dobrze przemyślany, poukładany, motywujący, zachęcający do pracy na bieżąco. Bardzo dużo się nauczyłam, za co Ci Basiu bardzo dziękuję. Polecam wszystkim z całego serca. Obawiałam się, że jest to kurs internetowy i mnie może nikt nie przypilnuje. I tu się myliłam, zostałam mocno zaopiekowana, dostałam odpowiedź na wszystkie dodatkowe pytania na livach. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i będę wszystkim mówiła o nim w samych pozytywach. Poza tym można do niego wracać przez cały rok, więc zamierzam powtarzać sobie ogarnięty materiał. Podejście projektowe do sesji bardzo mi odpowiada i już widzę, że przyda mi się również w codziennym życiu. DZIĘKUJĘ I POLECAM!

 20. Dziekuje :)

  5

  Bardzo podobalo mi sie to ze :

  -kurs nie byl udostepniony w calosci , gdzie dla osoby takiej troche haotycznej jak ja uniemozliwialo skakanie po wybranych lekcjach .. uczy cierpliwosci 😉 i malych BARDZO WAZNYCH KROCZKOW

  – zadania do wykonania mobilizowaly do dzialania i fakt ze na nie zagladasz i poprawiasz sprawial ze nie czulam sie zostawiona sama sobie , czulam ze ,, ktos zawsze jest ,, kogo mozna dopytac . 😉

  – live potwoerdzal tylko ta Twoja opiekę , i zaangazowanie – super

  – cwiczeni ktore trzeba bylo wykonac byly fajne i wyciagniecie wnioskow pomocne do dalszej pracy

  Jedyne co troszke mi zabraklo to chcialaby moc wiecej zobaczyc jak pracujesz na sesji 🙂 ale pewnie dopelnieniem calosci bylyby warsztaty u Ciebie ;). Jak bedziesz miala cos organizowane dla polonii w norwegii to daj znac 🙂

  Dziekuje i Serdecznie Pozdrawiam
  Agnieszka

 21. szczerze polecam!

  5

  Ukończyłem kurs ”Fotografia dziecięca z odrobiną magii” i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie osiągnąłem patrząc na swoje zdjęcia. Kurs jest bardzo rzetelnie przygotowany! Cała platforma jest stworzona w bardzo wygodny i mądry sposób. Do każdej lekcji jest video gdzie Basia wszystko tłumaczy w w taki sposób, że trudno jest nie zrozumieć:) Intensywne 3 tygodnie z kursem spokojnie można pogodzić z pracą na etat, studiami czy gromadką dzieci. W kursie przechodzimy od nauki obsługi aparatu aż po zrobienie magicznego zdjęcia! Jeśli mamy problem z czymkolwiek to Basia jest zawsze do dyspozycji i napewno chętnie pomoże.. lub możemy zapytać z kogoś na grupie na fb 🙂
  Podjąłem decyzję o wykupieniu kursu nie w najlepszym dla mnie momencie ale niczego nie żałuje ani trochę!
  Serdecznie polecam kurs jako jeden z dwóch panów kursantów 🙂
  Patryk

 22. Tu naprawdę dzieje się magia

  5

  Kurs FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII to kurs dla każdego, kto chce, by w jego fotografii zadziała się magia. Uważam, że coś dla siebie znajdzie tu i osoba początkująca, która dopiero poznaje aparat fotograficzny i taka osoba, która już robi zdjęcia i zna się z trójkątem ekspozycji. Nawet moduł poświęcony podstawom wnosi nowe, konkretne zagadnienia a wszystkie te zagadnienia są jak koncentrat podany w najprostszej postaci. Moduł poświęcony praktyce jest bardzo efektywny i choć jest to kurs online to autorka kursu wiedziała co zrobić, żebyśmy nie odczuli dystansu szkolenia jaki zwykle występuje podczas kursów online, a ja już dwa inne kursy online z podstaw mam za sobą i wiem o czym mówię. Basia trzyma kursantów żelazną ręką, mobilizuje do planowego wykonywania zadań, uważnie ocenia wykonaną pracę każdego kursanta i podchodzi do każdego indywidualnie, odpowiada na nasuwające się pytania, dopinguje i daje „kopa”. Nie pozwoli na realizację kursu „na pół gwizdka”. Każda lekcja kursu jest bardzo przemyślana i perfekcyjnie opracowana, jedna lekcja prowadzi do drugiej i jedna wynika z drugiej.
  Już w drugim tygodniu pracy z kursem na moich zdjęciach pojawiło się to coś, co jest zaczątkiem magii w zdjęciach. Basia mówi o swoim kursie, że jest najlepszy i faktycznie, potwierdzam, że jest najlepszym z tych które spotkałam. Po zakończeniu kursu czuję jakąś pustkę, ale wiem że w jakimś stopniu wypełnią mi ją cotygodniowe podcasty Basi, które nawiązują do zagadnień kursowych.
  Będę niecierpliwie czekać na nowe „produkty” Basiolandii, bo warto. Całym sercem polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają. A Basi dziękuję z całego serca, że daje nam kawałek siebie i kawał dobrej roboty.

 23. Najlepszy kurs fotograficzny z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia

  5

  Na żadnym kursie fotograficznym nie nauczyłam sie tyle ile nauczyłam sie w 3 tygodnie z Basia. Kurs jest wspaniały, zawiera mnóstwo cennych informacji, przekazanych w sposób prosty i przystępny dla każdego. Myśle, że dzięki temu kursowi zrobiłam gigantyczny krok do przodu w rozwoju fotograficznym i czuje sie ogromnie zmotywowana i zainspirowana żeby rozwijać się dalej.

 24. trzygodniowy FotoPower

  5

  Kurs Basiolandii – fotografia dziecięca z odrobiną magii jest świetnym kursem. Przemyślany i przygotowany w najmniejszym szczególe. Zadania, które trzeba realizować z początku wydają się proste ale jak trzeba się w nie zaangażować (i chce się je dobrze wykonać), okazuje się, że trzeba poświecić trochę czasu, przez co uczymy się w praktyce. Mi ten kurs dodał pewności siebie, podczas sesji. I teraz wiem, że każda kolejna moja sesja będzie tylko przyjemnością. Po kursie postanowiłam odnowić swój funpage i zacząć świadomie działać. Kurs niby o fotografii a uświadomił mi ile mogę z niego zaczerpnąć do życia codziennego. Podczas tego kursu nie mamy mega dawki informacji w krótkim czasie(co zwykle jest w kursach jednodniowych) tylko rozłożone na trzy tygodnie by nic co ważne nie umknęło naszej uwadze. Dostajemy fajne narzędzia do pracy i tylko od nas zależy w jakim stopniu je wykorzystamy. Ja z całego serca polecam ten kurs.

  Basia dała nam fajny przepis na realizację zdjęć z odrobiną magii ale to tylko od nas zależy jakich składników użyjemy i jaki będzie efekt finalny.

 25. Magia w czystej postaci

  5

  Dla każdej osoby, która pragnie uchwycić niepowtarzalne chwile w piękny, urokliwy sposób rozwiązanie jest tylko jedno: Kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii :). Jeśli podobnie jak ja, ktoś jest zakochany w tworzeniu historii na zdjęciach, akcentowaniu poprzez obrazy niewypowiedzianych słów oraz utrwalaniu wyjątkowych wspomnień – jest to zdecydowanie miejsce dla niego.
  Sama zdecydowałam się wziąć udział w kursie, by poprawić swoje umiejętności, zacerować luki w kwestiach, w których wcześniej nie czułam się zbyt pewnie oraz by nauczyć się napełniać moje zdjęcia bajkową zagadkowością i delikatnością. Trzy tygodnie już za mną, wszystkie lekcje ukończone i wykonane, więc nasuwa się zasadnicze pytanie, czy przebieg kursu spotkał się z moimi oczekiwaniami? Będzie ogromnym niedopowiedzeniem, jeśli powiem, że wszelkie moje wyobrażenia zostały prześcignięte z prędkością światła, ponieważ niezwykle trudno jest mi oddać słowami całą moją radość i zachwycenie kursem! Mogę zdecydowanie powiedzieć, że zaskoczy każdego niejednym – z pozoru proste rzeczy, zdają się być wielkimi odkryciami, trudniejsze zagadnienia w magiczny sposób stają się banalne i przyjazne, dzięki przejrzyście i skrupulatnie poprowadzonym lekcjom. Tutaj naprawdę dzieje się prawdziwa magia! 🙂 Co jednak najbardziej zaskakuje i uskrzydla coraz mocniej z następnymi etapami kursu, to pozytywna energia, którą Pani Basia zaraża na każdym kroku, a dzięki czemu też atmosfera w grupie kursantów jest niesamowicie przyjazna. Każdy zostaje tu ciepło przyjęty i każdy wychodzi stąd naładowany jak mocne baterie pozytywną energią oraz motywacją, ponieważ kurs nie tylko uczy fotograficznych zagadnień, ale w równym stopniu pomaga uporządkować wszystkie wrażenie, które temu towarzyszą – uczucia :). Mowa jest tu jednak o magii, więc nie będę zdradzać za wiele, by każdy nowy uczestnik mógł dać się jej zauroczyć i zaskoczyć – a jestem bardzo pewna, że tak się stanie :). Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo ten kurs jest pomocny i na jak wiele kwestii otwiera szerzej oczy. Choć dla mnie jest to pierwsza edycja, w której biorę udział, już teraz wiem, że Fotografia dziecięca z odrobiną magii zostanie ze mną na dłużej i będę wyglądać następnych edycji. Polecam z całego serca i sama również czekam już z niecierpliwością na więcej! 🙂

 26. "Pryzmat możliwości"

  5

  Kurs Basiolandii był dla mnie cenną lekcją fotografii. Przede wszystkim nabrałam pewności korzystania z trybu manualnego. Basia w jasny, konkretny i uporządkowany sposób przeprowadza przez zagadnienia związane z fotografią. Zadaje szereg ćwiczeń, które pozwalają sprawdzić, to czego uczymy się na kursie, a potem skrupulatnie to sprawdza. Na kursie mogłam nauczyć się, także profesjonalnego podejścia do zawodu fotografa – zobaczyłam, jak wygląda sesja od A do Z, jak się do niej przygotować i jak finalnie zrobić świetne zdjęcie. Jeśli kiedyś zajmę się fotografią zawodowo, to zawsze będę pamiętać, że to właśnie tutaj nauczyłam się takiego podejścia do tego zawodu i fotografii.
  Sama Basia, pełna dobrej energii i bardzo profesjonalna, co czuje się na kursie i podczas live`ów, które organizuje po każdym module kursu. Daje swoim kursantom dużo ciepła i wiele cennych rad😍.Polecam ten kurs, bo stał się dla mnie ogromną możliwością mojego „fotorozwoju”.

 27. Profesjonalizm pod każdym względem!!

  5

  Pewno nie będę oryginalna…..TO NAJLEPSZY KURS który do tej pory zrobiłam.Szczerze namawiam wszystkich do udziału.Szkoda ze tak późno trafiłam do Basi.Ale jak to Basia mówi lepiej późno niż wcale!!Osoby które są na początku swojej drogi fotograficznej zaczną najbardziej trafionym kursem. Basia przeprowadzi Was przez wiele podstawowych i bardzo ważnych informacji.Od obsługi aparatu po przeprowadzenie sesji fotograficznej takiej na wysokim poziomie, profesjonalnej.Zaś osoby, które juz sobie działają fotograficznie tak jak ja też znajdą coś dla siebie!Komunikacja z klientem ona jest niezwykle ważna! Dzięki Basi juz nie mam problemu z komunikacją.Jeśli chcesz nabrać pewności siebie i zacząć robić magiczne zdjęcia to nie zastanawiaj się ten kurs Ci w tym pomoże!!!

 28. Gdy pracujesz już jako fotograf, ale brak Ci pewności siebie....

  5

  Zapisałam się do kursu pracując już jako fotograf, w sumie 3 lata z przerwą na ciążę i kawałeczek macierzyńskiego. Gdy wróciłam do pracy już jako mama – totalnie straciłam pewność siebie trzymając aparat w ręce, nie pamiętałam z czym to się je. Wiele razy robiłam takie sobie zdjęcie, a potem wylewałam siódme poty nad postprodukcją, aby wyglądało dobrze. Czułam, że potrzebne mi jest ponowne rozpoczęcie znajomości z aparatem i tutaj przyszedł na pomoc kurs Basi. Bo Basia zaczęła od totalnych podstaw tłumacząc i pokazując co z czym i do czego. Poprawiła moją pewność siebie w kontaktach z Klientem, pokazała jak dobrze zabezpieczyć się umową. No i oczywiście pokazała jak przeprowadzić całą sesję od a do z, tak aby wyjść z takim materiałem, z którego będzie się dumnym. Ja już widzę efekty mojej pracy, ba! nie tylko ja – ostatnio mój mąż zagląda mi przez ramie, robiliśmy wtedy szybką sesję naszego synka na jedno z zadań: “ooo, tak szybko obróbka Ci poszła? Świetne są te zdjęcia.” no cóż… to były RAWy, czyste RAWy przed postprodukcją. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wzięcie udziału w Basiowym kursie fotografii dziecięcej z odrobiną magii i polecam to każdemu, kto nie czuję się do końca pewnie z aparatem w dłoni.

 29. 5

  Kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii to był strzał w dziesiątkę! to coś, czego szukałam już od dawna. Basia w bardzo jasny i przystępny sposób uczy i tłumaczy wszystko-od podstaw związanych z obsługą aparatu, poprzez kontakt z klientem, po praktyczne wskazówki do wykorzystania podczas sesji. Oprócz tego Basia jest bardzo ciepłą osobą, która nie tylko uczy,ale również wspiera, motywuje i inspiruje. Przez cały kurs czułam się zaopiekowana, otoczona fachową wiedzą i nie pozostawiona sama sobie. Ale to nie koniec- Basia nawet po zakończeniu kursu ma do zaoferowania mnóstwo wiedzy, motywacji i inspiacji na swojej stronie i podkaście. Ja już świadomie używam swojego aparatu-to już nie bestia- to mój przyjaciel, którego chce poznawać coraz bardziej. A kurs-na prawdę szczerze polecam każdemu, kto chce poszerzyć swoje fotograficzne horyzonty!Czekam na kurs o postprodukcji!
  Anna Burba-Sawczyn

 30. Chce się wrócić po więcej!

  5

  Bardzo zgrabny kurs. Prosto i szybko przeprowadzony od obsługi aparatu, po finał obsługi klienta. Fajny kontakt z Basią i moc pozytywnej energii! Czekam niecierpliwie na kolejną dawkę wiedzy:)

 31. Zadziała się magia

  5

  Zapisałam się na kurs, żeby nauczyć się krok po kroku jak wykonać magiczne zdjęcia. Nie jestem początkująca, a raczej średniozaawansowana, ale i tak wyniosłam z kursu wiele dobrego. Wiedza, którą teraz mam pomoże mi rozwinąć mój biznes fotograficzny, ale zmienia już teraz moje podejście do wielu rzeczy nie związanych z fotografią. Warto zapisać się na kurs, żeby od A do Z wszystko przerobić, bo ten kurs jest pełen drogowskazów. Oczywiście czy się z nich skorzysta jest wyborem uczestnika, ale jeżeli sumiennie się podejdzie do wszystkich lekcji, to urosną skrzydła, na których można daleko polecieć.

 32. Robert Kozak

  5

  Witam.

  Na kurs Basi trafiłem akurat w momencie kiedy szukałem kursu dla siebie. Wcześniej nie słyszałem o Basiolandi. Na początku był to trzeci w kolejności kurs który brałem pod uwagę. Okazało się, że w tym samym czasie został organizowany bezpłatny webinar z którego skorzystałem. Bardzo spodobał mi się przekaz i konkret, oraz motywacja którą Basia również wprowadza. Po obejrzeniu live’a który podsumował webinar zdecydowałem się na kurs.
  Pod chodziłem do niego z rezerwą i obawą, czy dobrze zrobiłem.
  Po obejrzeniu i przerobienia kilku lekcji, tak się zaangażowałem i rozpędziłem, że nie mogłem się doczekać, aż wrócę z pracy i usiądę do kolejnej lekcji.
  Lekcje są prowadzone w formie krótkich, konkretnych i rzetelnych filmików, w bardzo dobrej jakości. Po każdym filmie szkoleniowym są zadania do wykonania, trudniejsze i łatwiejsze. Kończąc jeden moduł, czekałem na poniedziałek, żeby już zacząć kolejny. W sumie są to trzy tygodnie systematycznej i bogatej w wiedzę nauki. Sam sposób przekazu jest czytelny i zrozumiały. Czwartą edycje kursu zakończyłem jako pierwszy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy 🙂
  Podsumowując, bardzo polecam ten kurs, zwłaszcza, że jest ciągły kontakt z Basią i osobami z kursu. Zawsze można zadać pytanie na które otrzyma się odpowiedź.

  Cieszę się, że wziąłem w nim udział!

 33. Serdecznie polecam!

  5

  Wyjątkowy kurs fotografii z Basią nauczy Cię w prosty sposób innego spojrzenia na świat poprzez obiektyw. Podczas kursu z Basią, teoria przekłada się na praktykę, ćwiczenia są świetną lekcją, z których wyciąga się wiele ciekawych doswiadczeń. Trzy tygodnie z Akademią Magicznej Fotografii zmotywowały mnie do dalszego działania z fotografią, uwierzyłam w swoje siły i możliwości. Serdecznie polecam każdemu, kto kocha fotografowanie.

 34. 5

  Zdecydowałam się na zakup tego kursu ponieważ zdjęcia Basi niezwykle mi się podobają jak również słucham jej podcastów. Jednak trochę obawiałam się czy ten kurs mi pomoże ze względu na to,że jest to kurs online. Moje obawy były nie słuszne, kurs okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie myślałam, że można w tak świetny sposób stworzyć kurs online. Ponadto Basia jest wspaniałym nauczycielem, wszystko tłumaczy w prosty i przejrzysty sposób. Cieszę się , że zdecydowałam się na ten kurs. Wniósł on do mojej fotografii wiele przydatnej wiedzy, rozwiał wiele wątpliwości. Gorąco polecam, naprawdę warto 🙂

 35. Kurs podstawowy

  5

  Dla mnie jako osoby raczkującej w fotografii ten kurs był super inwestycja. Wcześniej czytałam a bardziej starałam się czytać poradniki co z czym i dlaczego ale dopiero tutaj czarno na białym w prosty sposób wyjaśnione, pokazane i co najlepsze przećwiczone bo tylko tak można zaliczyć lekcje. Jeżeli tylko były jakieś problemy to Basia zawsze pomagała, motywowała w chwilach zwątpienia. Kurs to 3 tygodnie z intensywnej pracy, po którym wiesz jak pracować z aparatem i jak wygląda praca fotografa od A do Z. Dla mnie osobiście to było wielkie WOW, ponieważ nie byłam nigdy na sesji a wyobrażenia nie oddały tego co tu zobaczyłam. Myślę, ze po tym kursie można podjąć wstępna decyzje czy chce się zostać fotografem na poważnie czy jednak to nie moja bajka. Polecam wszystkim ten kurs SUPER PRZYGODA z SUPER PROWADZĄCA!!! POLECAM!!!!!!

 36. 5

  Dziękuje Basiu za 3 tygodnie intensywnej nauki:) kurs bardzo ciekawy i rzeczowy zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej. Mega dawka wiedzy, przyjemna atmosfera w grupie, i dodatkowo nauka w dogodnym dla siebie czasie 🙂 Gorąco polecam !

 37. 5

  Kurs u Basi to moja najlepsza decyzja w kierunku fotografii.
  Nadała nowy cel do realizacji . 3 tygodnie spędzone w przemiłej atmosferze . Ogrom wiedzy. Czas działać samemu , mając Basie u boku wszystko wydaje się łatwiejsze 😊 Polecam każdemu 💚

 38. wspaniale doswiadczenie

  5

  Kurs z Basia polecam kazdemu, kto czuje sie jeszcze zagubiony w swiecie fotografii a mysli o zajeciu sie tym tematem na powaznie. Basia w prosty sposob tlumaczy. dzieki temu nawet skomplikowane aspekty fotografii staja sie nagle o wiele bardziej zrozumiale. Basia to bardzo otwarta osoba i jest w stanie odpowiedziec na kazde pytanie, jestem szczesliwa, ze moglam ja poznac i uczyc sie wlasnie od niej. Dzieki Basiu;)

102 Studentów bierze udział
top
EBOOK LATO20 pomysłów na letnie zdjęcia w plenerze

Sprawdź jak robić magiczne sesje plenerowe latem.

X

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close